Redmark In, UAB — įmonės kodas 125381318
- Įmonės kodas
- 125381318
- PVN nr.
- LT253813113
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių r. sav.
- Miestas
- Aristavos k.
- Adresas
- Kėdainių r. sav., Vilainių sen., Aristavos k., Rožių g. 35, LT-58111, 58111 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Aug 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−2 927 €▼ 763,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — |
| Visos pajamos | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 530 | 555 | 1 656 | 4 839 | 490 | 456 | 541 | 556 | 339 | 2 927 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 530 | 555 | 1 656 | 4 839 | 490 | 456 | 541 | 556 | 339 | 2 927 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 170 532 | 170 032 | 166 035 | 161 236 | 160 736 | 160 236 | 159 736 | 159 236 | 173 245 | 170 388 |
| Trumpalaikis turtas | 2 849 | 2 833 | 5 062 | 5 025 | 5 001 | 4 959 | 4 910 | 4 854 | 755 | 687 |
| Visi įsipareigojimai | 20 789 | 20 827 | 20 725 | 20 728 | 20 694 | 20 607 | 20 601 | 20 601 | 30 850 | 30 852 |
| Nuosavas kapitalas | 152 592 | 152 038 | 150 372 | 145 533 | 145 043 | 144 588 | 144 045 | 143 489 | 143 150 | 140 223 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 2 927 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 30 852 €, o nuosavas kapitalas — 140 223 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2023 m.
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Redmark In, UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 927 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Redmark In, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Redmark In, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Aristavos k., Kėdainių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Redmark In, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą