Raseinių rajono neįgaliųjų draugija — įmonės kodas 172419588
- Įmonės kodas
- 172419588
- PVN nr.
- 172419588
- Regionas / savivaldybė
- Raseiniai
- Miestas
- Raseiniai
- Adresas
- Raseiniai, V. Kudirkos g. 6, LT-60169, 60169 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Apr 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 270 | 10 250 | 13 307 | 9 864 | 9 400 | 9 500 | 9 871 | 8 964 | 16 460 |
| Visos pajamos | 3 270 | 10 250 | 13 307 | 9 864 | 9 400 | 9 500 | 9 871 | 8 964 | 16 460 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 500 | 9 871 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 500 | 9 871 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 270 | 10 250 | 13 307 | 9 864 | 9 400 | — | 9 871 | 8 964 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 3 270 | 10 250 | 13 307 | 9 864 | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 422 NACE 9499 įmonių (2023).
Trumpai
Raseinių rajono neįgaliųjų draugija 2023 m. nurodė 16 460 € apyvartą, tai yra 83,6% daugiau nei 2022 m. ir užėmė 2 vietą tarp 11 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Raseiniai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Raseinių rajono vietos veiklos grupė "Raseinių krašto bendrija" | Raseiniai | 17 097 | 0 | 3 |
| Raseinių miesto vietos veiklos grupė | Raseiniai | 15 438 | 0 | — |
| Raseinių rajono žmonių su negalia sąjunga | Raseiniai | 12 721 | 0 | 4 |
| KALNŲ KVARTALO BENDRUOMENĖ | Raseiniai | 4 849 | 0 | — |
| Panevėžio rajono Raguvos bendruomenė "Raguva kartu" | Raguva | 16 521 | 666 | — |
| Melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Laisvė" | Mažeikiai | 16 382 | 0 | — |
| Vištyčio seniūnijos kaimo bendruomenė | Vištytis | 16 365 | −3 223 | — |
| Asociacija Bring Together LT | Trakai | 16 352 | 0 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Raseiniai) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Raseiniai) pagal apyvartą 2023 m.
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2021 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2021 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2020 m.
- 67. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Raseinių rajono neįgaliųjų draugija apyvarta?
2023 m. Raseinių rajono neįgaliųjų draugija nurodė 16 460 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Raseinių rajono neįgaliųjų draugija dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Raseinių rajono neįgaliųjų draugija?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Raseinių rajono neįgaliųjų draugija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Raseiniai.
Norite išsamios įmonės analizės Raseinių rajono neįgaliųjų draugija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą