Radvilų bendruomenė — įmonės kodas 300548626
- Įmonės kodas
- 300548626
- PVN nr.
- 300548626
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Dariaus ir Girėno g. 57, LT-82117, 82117 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8899 — Kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Mar 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 189 | 23 572 | 41 317 | 23 158 | 63 | 79 | 35 |
| Visos pajamos | 5 189 | 23 572 | 41 317 | 23 158 | 63 | 79 | 35 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 972 | 0 | 3 609 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 051 | 0 | 7 530 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 972 | 0 | 3 609 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 051 | 0 | 7 530 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 5 972 | 4 655 | 117 | 105 | 121 | 101 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −2 051 | 3 921 | −3 609 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 383 NACE 8899 įmonių (2021).
Trumpai
Radvilų bendruomenė 2021 m. nurodė 35 € apyvartą, tai yra 55,7% mažiau nei 2020 m. ir užėmė 5 vietą tarp 6 „Kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Labdaros ir paramos fondas "DARVAINA" | Radviliškis | 150 | 0 | — |
| Šeimos labdaros ir paramos fondas | Radviliškis | 2 100 | 0 | — |
| Lietuvos samariečių bendrijos Radviliškio skyrius | Radviliškis | 2 338 | 0 | — |
| Austėjos paramos fondas | Radviliškis | 3 040 | 0 | — |
| Mato Lukošaičio labdaros ir paramos fondas | Radviliškis | 5 826 | −259 | — |
| Mato Arbačausko labdaros ir paramos fondas | Radviliškis | 7 226 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Rijada" | Radviliškis | 25 886 | −21 967 | 2 |
| Labdaros ir paramos fondas "Gyvenimo šviesa" | Radviliškis | 34 479 | −107 | 2 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Radvilų bendruomenė apyvarta?
2021 m. Radvilų bendruomenė nurodė 35 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Radvilų bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2021 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Radvilų bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla“ (EVRK 8899), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Radvilų bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą