Kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8899)
Sekcija R — Sveikata ir socialinė rūpyba
Aktyvios įmonės (2024)
1 650
Bendra apyvarta
88,7 mln €▼ 30,1%
Darbuotojai
2 570
Medianinė marža
0,0%
Augimas (metinis)
−30,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8899
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 676 | 52 752 470 | 1 200 | 0,0% |
| Kaunas | 230 | 9 253 548 | 411 | 0,0% |
| Klaipėda | 71 | 4 401 739 | 111 | 0,0% |
| Kauno r. sav. | 65 | 3 560 131 | 132 | 0,0% |
| Vilniaus r. sav. | 44 | 2 437 546 | 27 | 0,0% |
| Šalčininkų r. sav. | 4 | 1 305 504 | — | 0,0% |
| Panevėžys | 22 | 1 279 363 | 85 | 0,0% |
| Šakiai | 6 | 1 094 005 | 57 | 0,2% |
| Širvintos | 5 | 992 231 | 34 | −0,8% |
| Alytaus r. sav. | 4 | 895 462 | 44 | 1,2% |
| Alytus | 15 | 753 228 | 38 | 2,3% |
| Marijampolė | 18 | 696 407 | 11 | 0,0% |
| Šilalės r. sav. | 6 | 635 098 | 22 | 0,0% |
| Šiauliai | 51 | 566 572 | 30 | 4,6% |
| Plungė | 11 | 463 266 | 12 | 3,1% |
| Kėdainiai | 7 | 449 298 | 11 | −0,5% |
| Prienų r. sav. | 6 | 419 694 | 5 | 60,5% |
| Elektrėnų sav. | 5 | 415 880 | 5 | 4,4% |
| Tauragė | 6 | 360 556 | 10 | −0,3% |
| Kretinga | 7 | 352 875 | 6 | 5,8% |
| Anykščių r. sav. | 6 | 345 138 | 12 | 0,1% |
| Panevėžio r. sav. | 7 | 299 009 | 2 | 7,8% |
| Ukmergė | 11 | 242 039 | 14 | −0,5% |
| Klaipėdos r. sav. | 34 | 222 068 | 9 | 0,0% |
| Pasvalio r. sav. | 5 | 208 246 | 10 | −0,9% |
| Mažeikiai | 9 | 201 593 | 11 | 0,5% |
| Pakruojis | 5 | 197 969 | 11 | 0,0% |
| Kaišiadorių r. sav. | 4 | 186 882 | 8 | 0,0% |
| Akmenės r. sav. | 12 | 186 134 | 22 | 0,0% |
| Šilutė | 5 | 169 825 | 10 | 4,3% |
| Elektrėnai | 7 | 166 262 | 1 | 0,0% |
| Varėna | 5 | 162 377 | 8 | 30,3% |
| Prienai | 5 | 162 269 | 4 | 4,5% |
| Telšiai | 7 | 156 416 | 3 | −17,0% |
| Gargždai | 5 | 155 393 | — | 0,2% |
| Rokiškis | 4 | 134 042 | 10 | 15,3% |
| Jonava | 8 | 133 925 | 4 | 0,0% |
| Šiaulių r. sav. | 10 | 124 575 | 10 | 0,4% |
| Druskininkų sav. | 4 | 124 197 | 7 | 7,1% |
| Plungės r. sav. | 8 | 122 449 | 6 | 2,2% |
| Druskininkai | 5 | 114 746 | 3 | 0,0% |
| Kėdainių r. sav. | 13 | 110 934 | 19 | 0,0% |
| Kupiškis | 1 | 110 424 | 7 | 0,0% |
| Zarasų r. sav. | 6 | 108 044 | 5 | 0,0% |
| Vilniaus m. sav. | 4 | 100 265 | 1 | 4,5% |
| Pagėgių sav. | 5 | 100 152 | 5 | −86,3% |
| Pagėgiai | 2 | 95 743 | 42 | 61,7% |
| Kretingos r. sav. | 8 | 93 603 | 5 | 2,8% |
| Molėtai | 2 | 91 084 | 9 | 0,0% |
| Visaginas | 13 | 90 882 | 4 | 0,0% |
| Naujoji Akmenė | 11 | 85 251 | 2 | 0,0% |
| Biržai | 7 | 82 777 | 21 | 0,0% |
| Radviliškis | 6 | 55 942 | — | 0,0% |
| Trakų r. sav. | 7 | 50 590 | 3 | −93,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 5 | 48 964 | 2 | 50,5% |
| Radviliškio r. sav. | 4 | 46 400 | 2 | 101,1% |
| Vilkaviškis | 1 | 41 923 | — | 23,8% |
| Kaišiadorys | 3 | 41 470 | — | −102,6% |
| Jonavos r. sav. | 7 | 40 218 | — | −3,6% |
| Šakių r. sav. | 4 | 38 568 | 4 | 0,7% |
| Šilutės r. sav. | 5 | 30 759 | 4 | 40,2% |
| Utena | 5 | 29 805 | — | −0,2% |
| Palanga | 10 | 27 600 | 4 | 0,0% |
| Ukmergės r. sav. | 3 | 25 178 | — | 0,0% |
| Molėtų r. sav. | 3 | 23 627 | — | 0,0% |
| Ignalina | 2 | 22 785 | — | 0,0% |
| Raseinių r. sav. | 4 | 20 485 | 7 | 2,1% |
| Varėnos r. sav. | 3 | 15 017 | — | — |
| Ignalinos r. sav. | 5 | 14 409 | — | 0,0% |
| Marijampolės sav. | 4 | 12 673 | — | — |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 12 499 | 4 | — |
| Utenos r. sav. | 3 | 11 120 | — | — |
| Lazdijai | 1 | 9 855 | — | — |
| Tauragės r. sav. | 2 | 9 374 | — | — |
| Kazlų Rūda | 3 | 8 767 | — | — |
| Skuodo r. sav. | 3 | 8 563 | — | — |
| Anykščiai | 1 | 6 684 | — | — |
| Kupiškio r. sav. | 3 | 6 194 | — | — |
| Zarasai | 4 | 5 581 | — | — |
| Telšių r. sav. | 3 | 5 452 | — | — |
| Mažeikių r. sav. | 3 | 4 792 | — | — |
| Jurbarkas | 3 | 3 975 | — | — |
| Neringa | 2 | 3 533 | — | — |
| Rokiškio r. sav. | 4 | 2 678 | — | — |
| Joniškio r. sav. | 5 | 2 566 | 1 | — |
| Birštonas | 1 | 1 815 | — | — |
| Biržų r. sav. | 1 | 1 242 | — | — |
| Jurbarko r. sav. | 3 | 1 224 | — | — |
| Kelmės r. sav. | 1 | 1 168 | — | — |
| Pasvalys | 3 | 891 | 1 | — |
| Švenčionių r. sav. | 3 | 584 | 1 | — |
| Trakai | 2 | 575 | — | — |
| Kazlų Rūdos sav. | 3 | 341 | 1 | — |
| Raseiniai | 3 | 195 | — | — |
| Šilutės rajono savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Šalčininkai | 1 | 0 | — | — |
| Rietavo sav. | 1 | 0 | — | — |
| Kalvarija | 2 | 0 | — | — |
| Panevėžio m. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Kalvarijos sav. | 1 | 0 | — | — |
| Joniškis | 2 | 0 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, nesusijusi su apgyvendinimu socialinio darbo veikla veiklos srityje 2022 m.