R. Gusto UAB — įmonės kodas 158320447
- Įmonės kodas
- 158320447
- PVN nr.
- LT583204410
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Dainių k.
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen., Dainių k., Vėjų g. 1, LT-74202, 74202 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4782 — Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Aug 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 94 169 | 96 904 | 85 286 | 93 536 | 109 260 | 126 085 | 114 263 | 105 709 | 124 957 |
| Visos pajamos | 94 169 | 96 904 | 85 286 | 93 536 | 109 260 | 126 085 | 114 263 | 105 709 | 124 957 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 253 | 79 | 359 | 1 305 | 7 739 | 11 511 | 1 119 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 872 | 16 343 |
| Grynasis pelnas | 3 090 | 23 | 341 | 1 260 | 7 352 | 10 935 | 1 063 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 872 | 16 343 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 6 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 4 644 | 4 508 | 4 350 | 3 309 | 2 363 | 2 415 | 7 422 | 5 210 | 2 605 |
| Trumpalaikis turtas | 24 571 | 23 502 | 26 297 | 26 644 | 33 653 | 44 995 | 40 630 | 32 074 | 14 871 |
| Visi įsipareigojimai | 3 625 | 2 397 | 4 693 | 2 807 | 1 131 | 2 055 | 1 578 | 797 | −2 667 |
| Nuosavas kapitalas | 25 590 | 25 613 | 25 954 | 27 146 | 34 885 | 45 355 | 46 474 | 36 487 | 20 143 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 006 NACE 4782 įmonių (2024).
Trumpai
R. Gusto UAB 2024 m. nurodė 124 957 € apyvartą, tai yra 18,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 16 343 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 16,7% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė −2 667 €, o nuosavas kapitalas — 20 143 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Rato ašis" | Seredžius | 134 100 | −32 062 | 4 |
| MB "Autopart LT" | Seredžius | 41 607 | 2 881 | — |
| UAB "Entaura" | Tauragė | 124 755 | 2 489 | 4 |
| UAB "Daraida" | Kaunas | 123 719 | 20 804 | 3 |
| Uždaroji autopaslaugų akcinė bendrovė "Rokitra" | Rokiškis | 126 352 | −25 889 | 9 |
| MB "Abauto" | Marijampolė | 126 484 | −6 907 | — |
| MB "Kretingos autodalys" | Klaipėda | 123 415 | 9 871 | 3 |
| UAB "Dalauta" | Vilnius | 123 212 | 5 112 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės prekyba veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) 2024 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) 2024 m.
- 60. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) 2023 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Jurbarko r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 51. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 44. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 77. vieta — Didžiausios Jurbarko r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarko r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra R. Gusto UAB apyvarta?
2024 m. R. Gusto UAB nurodė 124 957 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar R. Gusto UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 16 343 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi R. Gusto UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima R. Gusto UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ (EVRK 4782), įsikūrusi Dainių k., Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės R. Gusto UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą