Privačių miškų savininkų asociacija — įmonės kodas 126179472
- Įmonės kodas
- 126179472
- PVN nr.
- 126179472
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Pajūris
- Adresas
- Šilalės r. sav., Pajūris, Sodų g. 8, LT-75288, 75288 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Mar 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 590 | 3 827 | 1 317 | 18 964 | 8 662 | 3 635 | 9 043 | 2 728 | 9 860 | 33 271 |
| Visos pajamos | 2 590 | 3 827 | 1 317 | 18 964 | 8 662 | 3 635 | 9 043 | 2 728 | 9 860 | 33 271 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 8 692 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 158 | 5 941 |
| Grynasis pelnas | 0 | 8 692 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 158 | 5 941 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 3 174 | 927 | 536 | 3 487 | 1 868 | 3 845 | 16 107 | 15 742 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 720 | 844 | 962 | 824 | 638 | 714 | 6 899 | 8 | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 434 | −604 | −604 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 576 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Privačių miškų savininkų asociacija 2024 m. nurodė 33 271 € apyvartą, tai yra 237,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 5 941 € grynąjį nuostolį.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Juosudiškė" | Karūžiškės II k. 1 | 43 680 | 0 | — |
| Pajūrio miestelio bendruomenė | Pajūris | 15 851 | 0 | — |
| Vytogalos kaimo bendruomenė | Vytogalos k. | 13 864 | 0 | — |
| Baublių ūkio melioracijos statinių naudotojų asociacija | Sauslaukio k. | 13 811 | 0 | — |
| Asociacija "Laukuviečiai" | Laukuva | 10 537 | −11 536 | 1 |
| Šiauduvos kaimo bendruomenė | Šiauduvos k. | 9 614 | 0 | — |
| Bijotų bendruomenė | Bijotų k. | 7 567 | 0 | — |
| Kauno krašto reumatologų draugija | Kaunas | 33 262 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Privačių miškų savininkų asociacija apyvarta?
2024 m. Privačių miškų savininkų asociacija nurodė 33 271 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Privačių miškų savininkų asociacija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 941 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Privačių miškų savininkų asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Pajūris, Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Privačių miškų savininkų asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą