Permanentinio makiažo meistrų asociacija — įmonės kodas 303026188
- Įmonės kodas
- 303026188
- PVN nr.
- 303026188
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Olandų g. 19-1 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Mar 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 50 162 | 90 | 2 511 | 0 | 210 | 300 | 1 951 | 100 | 100 | 0 |
| Visos pajamos | 50 162 | 90 | 2 511 | 0 | 210 | 300 | 1 951 | 100 | 100 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 20 460 | 74 | 1 779 | 0 | 168 | 0 | 1 396 | 0 | 46 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 110 | 0 | 2 707 | 0 | 122 | 0 | 1 715 |
| Grynasis pelnas | 18 478 | 74 | 1 779 | 0 | 165 | 0 | 1 396 | 0 | 46 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 110 | 0 | 2 707 | 0 | 122 | 0 | 1 715 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 32 520 | 29 398 | 31 177 | 31 107 | 31 235 | 28 525 | 29 921 | 29 799 | 29 845 | 28 130 |
| Visi įsipareigojimai | 3 196 | 0 | 0 | 40 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 29 324 | 29 398 | 31 177 | 31 067 | 31 232 | 28 525 | 29 921 | 29 799 | 29 845 | 28 130 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 655 NACE 9622 įmonių (2024).
Trumpai
Permanentinio makiažo meistrų asociacija 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 309 vietą tarp 320 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė metus baigė patyrusi 1 715 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 28 130 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "DANIELOS SALONAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Grožio menas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Alpinara" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Silueto studija" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga "BYTAUTĖ" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Plaukų menas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Jokareta" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| MB "Fėjos" | Vilnius | 0 | −45 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Permanentinio makiažo meistrų asociacija apyvarta?
2024 m. Permanentinio makiažo meistrų asociacija nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Permanentinio makiažo meistrų asociacija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 715 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Permanentinio makiažo meistrų asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Permanentinio makiažo meistrų asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą