Permanent Beauty Academy, UAB — įmonės kodas 304050523
- Įmonės kodas
- 304050523
- PVN nr.
- LT100014325912
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Pašilės g. 54-21, LT-51315, 51315 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon May 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | — | — | — | — | — | 30 625 | 36 726 | 9 449 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | — | — | — | — | — | 30 625 | 36 726 | 9 449 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 465 | 16 609 | 28 801 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 | 15 | 77 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 187 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 345 | 14 118 | 28 801 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 5 | 15 | 77 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 187 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 082 | 24 645 | 26 576 | 23 037 |
| Trumpalaikis turtas | 2 496 | 2 480 | 2 403 | 2 399 | 2 399 | 2 399 | 7 435 | 18 909 | 5 520 | 91 |
| Visi įsipareigojimai | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 773 | 3 692 | 2 217 | 1 436 |
| Nuosavas kapitalas | 2 495 | 2 480 | 2 403 | 2 399 | 2 399 | 2 399 | 25 744 | 39 862 | 29 879 | 21 692 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 655 NACE 9622 įmonių (2024).
Trumpai
Permanent Beauty Academy, UAB 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 120 vietą tarp 123 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė metus baigė patyrusi 8 187 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 436 €, o nuosavas kapitalas — 21 692 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Tobulas žvilgsnis" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB Grožio edukacijos studija | Kaunas | 0 | 0 | — |
| MB "Khmero namai ir Tailando masažai" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Velvet grožio namai, MB | Kaunas | 0 | 0 | — |
| MB "Amadėja SPA" | Kaunas | 0 | −107 | — |
| MB Deivės kūnas | Kaunas | 0 | 0 | — |
| MB "Meskin" | Kaunas | 300 | 300 | — |
| MB "Altidė" | Kaunas | 349 | 87 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Permanent Beauty Academy, UAB apyvarta?
2024 m. Permanent Beauty Academy, UAB nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Permanent Beauty Academy, UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 8 187 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Permanent Beauty Academy, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Permanent Beauty Academy, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės Permanent Beauty Academy, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą