Pagėgių bendruomenė — įmonės kodas 178057142
- Įmonės kodas
- 178057142
- PVN nr.
- 178057142
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgiai
- Miestas
- Pagėgiai
- Adresas
- Pagėgiai, Vytauto g. 2-9, LT-99288, 99288 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Nov 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 401 | 3 168 | 4 660 | 4 438 | 5 882 | 6 530 | 4 739 | 6 167 | 12 218 | 12 595 |
| Visos pajamos | 3 401 | 3 168 | 4 660 | 4 438 | 5 882 | 6 530 | 4 739 | 6 167 | 12 218 | 12 595 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 500 | 509 | 2 896 | 734 | 1 889 | 2 532 | 146 | 0 | 12 218 | 12 595 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 822 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 500 | 509 | 2 896 | 734 | 1 889 | 2 532 | 146 | 0 | 12 218 | 12 595 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 822 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 3 847 | 4 356 | 5 797 | 6 531 | — | 10 953 | 11 099 | 9 987 | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 12 218 | 12 595 |
| Nuosavas kapitalas | 3 847 | 4 356 | 5 797 | 6 531 | 8 421 | 0 | 11 099 | 9 987 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Pagėgių bendruomenė 2024 m. nurodė 12 595 € apyvartą, tai yra 3,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 4 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Pagėgiai. Įmonė uždirbo 12 595 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 100,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 595 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lietuvos geografų draugija | Vilnius | 12 643 | 0 | — |
| "Uoliojo lietuvio" draugija | Vilnius | 12 536 | 0 | — |
| Kelmės sporto klubas "AUŠRA" | Kelmė | 12 665 | 0 | — |
| Lietuvos gydytojų odontologų padėjėjų asociacija | Vilnius | 12 522 | −1 113 | 1 |
| Čiurlionio draugijos Senosios Varėnos skyrius | Senosios Varėnos k. | 12 474 | 863 | — |
| Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) Lietuvos skyrius | Vilnius | 12 734 | 0 | — |
| Anykščių rajono Troškūnų medžiotojų būrelis | Anykščiai | 12 739 | −303 | — |
| Alytaus apskrities futbolo federacija | Alytus | 12 450 | −81 546 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgiai savivaldybėje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgiai savivaldybėje 2023 m.
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės profesinių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgiai savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgiai savivaldybėje 2021 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgiai savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgiai savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgiai savivaldybėje 2019 m.
- 18. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Pagėgių bendruomenė apyvarta?
2024 m. Pagėgių bendruomenė nurodė 12 595 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Pagėgių bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 12 595 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 100,0%.
Kokia veikla užsiima Pagėgių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Pagėgiai.
Norite išsamios įmonės analizės Pagėgių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą