Nacionalinė ugniagesių vadovų sąjunga — įmonės kodas 304946428
- Įmonės kodas
- 304946428
- PVN nr.
- 304946428
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Bitininkų g. 1B-38, LT-08310, 08310 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Nov 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 6 000 | 4 798 | 9 980 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 6 000 | 4 798 | 9 980 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 2 112 | 684 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 105 | 0 | 0 | 14 511 | 96 | 4 999 | 1 183 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 112 | 684 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 105 | 0 | 0 | 14 511 | 96 | 4 999 | 1 183 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 0 | 4 | 4 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 4 577 | 18 494 | 2 608 | 11 264 | 7 034 | 4 240 |
| Visi įsipareigojimai | 105 | 2 493 | 1 023 | 2 966 | 7 781 | 4 298 | 2 370 |
| Nuosavas kapitalas | −105 | 2 007 | 2 691 | −11 820 | −11 916 | −16 914 | −18 097 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Nacionalinė ugniagesių vadovų sąjunga 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 578 vietą tarp 690 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė metus baigė patyrusi 1 183 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 370 €, o nuosavas kapitalas — −18 097 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VILNIAUS MIESTO LAISVŲJŲ IMTYNIŲ SPORTO KLUBAS "DE LUTTE" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Visuomeninė organizacija Tarptautinis žmogaus intelektualinių-psichinių galimybių tyrimo ir vystymo centras "ORACULUM" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Vilniaus rokiškėnų klubas "Pragiedruliai" | Vilnius | 0 | −996 | — |
| Vilniaus miesto priešgaisrinės apsaugos darbuotojų sporto klubas "Florijonas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Baikeliai" | Vilnius | 0 | −90 | — |
| Vilniaus mokytojų namų B. Petrulionio turizmo klubas | Vilnius | 0 | −1 235 | — |
| Vilniaus visuomeninių iniciatyvų centras "Demokratija Baltarusijai" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga Futbolo rinktinių fondas | Vilnius | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Nacionalinė ugniagesių vadovų sąjunga apyvarta?
2024 m. Nacionalinė ugniagesių vadovų sąjunga nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Nacionalinė ugniagesių vadovų sąjunga dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 183 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Nacionalinė ugniagesių vadovų sąjunga?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Nacionalinė ugniagesių vadovų sąjunga?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą