"Montesuma", UAB — įmonės kodas 303477593
- Įmonės kodas
- 303477593
- PVN nr.
- 303477593
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Upės g. 21-1, LT-08128, 08128 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Dec 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
994,0 tūkst. €▼ 0,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 5 655 000 | 0 | 3 756 000 | 769 000 | 4 830 000 | 0 | 1 890 000 | 4 973 000 | 998 000 | 998 000 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 323 000 | 0 | 0 | 0 | 145 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 655 000 | 0 | 3 756 000 | 769 000 | 4 855 000 | 0 | 1 906 000 | 4 977 000 | 998 000 | 994 000 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 323 000 | 0 | 0 | 0 | 123 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 26 251 000 | 26 251 000 | 26 251 000 | 26 251 000 | 26 251 000 | 26 251 000 | 26 251 000 | 26 251 000 | 26 253 000 | 26 253 000 |
| Trumpalaikis turtas | 92 000 | 4 000 | 3 000 | 7 000 | 6 000 | 4 000 | 8 000 | 4 000 | 1 000 | 8 000 |
| Visi įsipareigojimai | 15 178 000 | 15 413 000 | 11 656 000 | 10 891 000 | 6 060 000 | 6 203 000 | 4 317 000 | 0 | 1 000 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 11 165 000 | 10 842 000 | 14 598 000 | 15 367 000 | 20 197 000 | 20 052 000 | 21 942 000 | 26 255 000 | 26 253 000 | 26 261 000 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 5 507 216 | 5 507 216 | 5 507 216 | 5 507 216 | 5 507 216 | 5 507 216 | 5 507 216 | 5 507 216 | 5 507 216 | 5 507 216 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 994 000 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 26 261 000 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2024 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 53 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.▲ 44 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.
- 59. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
- 45. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar "Montesuma", UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 994 000 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi "Montesuma", UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima "Montesuma", UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės "Montesuma", UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą