Medžiotojų klubas "Varčia" — įmonės kodas 190959511
- Įmonės kodas
- 190959511
- PVN nr.
- 190959511
- Regionas / savivaldybė
- Alytaus r. sav.
- Miestas
- Pavartėnų k.
- Adresas
- Alytaus r. sav., Daugų sen., Pavartėnų k., Ramybės g. 1, LT-64146, 64146 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Apr 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 226 | 5 317 | 5 838 | 6 664 | 10 502 | 13 813 | 15 779 | 18 704 | 20 455 | 0 |
| Visos pajamos | 5 226 | 5 317 | 5 838 | 6 664 | 10 502 | 13 813 | 15 779 | 18 704 | 20 455 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 392 | 90 | 3 163 | 3 615 | 3 094 | 5 461 | 3 455 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 708 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 392 | 90 | 3 163 | 3 615 | 3 094 | 5 461 | 3 455 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 708 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 18 101 | 18 101 | 16 631 | 15 161 | 21 789 | 20 082 | 18 202 | 17 162 | 16 122 | 15 109 |
| Trumpalaikis turtas | 5 021 | 2 291 | 5 310 | 8 536 | 7 225 | 12 578 | 17 676 | 25 045 | 30 125 | 37 987 |
| Visi įsipareigojimai | 1 528 | 0 | 157 | 1 828 | 3 982 | 4 013 | 4 137 | 5 015 | 5 600 | 21 750 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | −4 213 | −2 821 | −2 736 | 427 | 4 042 | 7 136 | 15 598 | 19 053 | 31 346 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Medžiotojų klubas "Varčia" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 14 vietą tarp 15 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Alytaus r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 21 750 €, o nuosavas kapitalas — 31 346 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Vaikų ir jaunimo klubas "Strazdelis" | Simnas | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Išlikimas" | Balkasodžio k. | 0 | 0 | — |
| Alytaus rajono melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Peršėkė" | Gluosninkų k. | 0 | 0 | — |
| Alytaus rajono melioracijos sistemų naudotojų asociacija "Nendrinė" | Gluosninkų k. | 0 | 0 | — |
| Asociacija Jaunoji Dzūkija | Pivašiūnų k. | 0 | −112 | — |
| Nemunaičio oreivių klubas | Nemunaičio k. | 101 | −5 443 | 1 |
| Žuvinto bičiulių klubas | Aleknonių k. | 133 | 65 | — |
| Pocelonių oreivių klubas | Pocelonių k. | 1 147 | −1 020 | 1 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Medžiotojų klubas "Varčia" apyvarta?
2024 m. Medžiotojų klubas "Varčia" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Medžiotojų klubas "Varčia" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Medžiotojų klubas "Varčia"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Pavartėnų k., Alytaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Medžiotojų klubas "Varčia"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą