Medžiotojų klubas "Šilas" — įmonės kodas 291522490
- Įmonės kodas
- 291522490
- PVN nr.
- 291522490
- Regionas / savivaldybė
- Kazlų Rūdos sav.
- Miestas
- Armališkių k. 1
- Adresas
- Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Armališkių k. 1, LT-69374, 69374 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Aug 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 084 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 201 | 1 557 | 1 612 | 2 944 | 3 542 | 3 819 | 5 368 | 7 887 | 7 155 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 084 |
| Grynasis nuostolis | 2 201 | 1 557 | 1 612 | 2 944 | 3 542 | 3 819 | 5 368 | 7 887 | 7 155 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 3 573 | 3 391 | 3 745 | 3 472 | 4 324 | 3 752 | 3 179 |
| Trumpalaikis turtas | 6 123 | 7 793 | 8 528 | 5 445 | 7 086 | 8 547 | 8 219 | 5 003 | 6 027 | 7 031 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 117 | 9 | 20 | 39 | 159 | 50 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Medžiotojų klubas "Šilas" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 6 vietą tarp 7 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kazlų Rūdos sav.. Įmonė uždirbo 7 084 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 50 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Medžiotojų klubas "Beržas" | Jūrės k. | 0 | 0 | — |
| Plutiškių jaunųjų lyderių klubas | Plutiškių k. | 68 | 26 | — |
| Bagotosios kultūros ir visuomeninės veiklos organizacija "Žiburys" | Karklinių k. | 223 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Studentas" | Agurkiškės k. | 2 120 | 315 | — |
| Medžiotojų klubas "Ragavynas" | Garankščių k. | 3 854 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Papartis" | Kardokų k. | 4 726 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Girinis" | Jūrės mstl. | 7 114 | −1 348 | — |
| VILNIAUS MIESTO LAISVŲJŲ IMTYNIŲ SPORTO KLUBAS "DE LUTTE" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Medžiotojų klubas "Šilas" apyvarta?
2024 m. Medžiotojų klubas "Šilas" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Medžiotojų klubas "Šilas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 7 084 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Medžiotojų klubas "Šilas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Armališkių k. 1, Kazlų Rūdos sav..
Norite išsamios įmonės analizės Medžiotojų klubas "Šilas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą