MB "Via solaris" — įmonės kodas 305807602

Įmonės kodas
305807602
PVN nr.
LT100014736711
Regionas / savivaldybė
Rietavas
Miestas
Rietavas
Adresas
Rietavas, Taikos g. 4C, LT-90315, 90315 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5611 — Restoranų veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Tue Jun 22
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
125,3 tūkst. € 5,7%
Grynasis pelnas (2024)
9 692 € 69,2%
Grynojo pelno marža
7,7%
Darbuotojai
2 100,0%

Apyvartos raida

2021–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.140 tūkst.2021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.140 tūkst.2021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01232021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos64 104105 423132 948125 344
Visos pajamos64 104105 423132 948125 344
Pelnas prieš mokesčius11 288032 89710 202
Nuostolis prieš mokesčius07 04700
Grynasis pelnas11 288031 4339 692
Grynasis nuostolis07 04700
Vidutinis darbuotojų skaičius2312
Ilgalaikis turtas0000
Trumpalaikis turtas4 49412 76632 72641 596
Visi įsipareigojimai−45914 3523 3872 565
Nuosavas kapitalas4 953−2 09429 33939 031

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
7,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
62,7 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
6,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
24,8%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Via solaris" 2024 m. nurodė 125 344 € apyvartą, tai yra 5,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Rietavas. Įmonė uždirbo 9 692 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 7,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 565 €, o nuosavas kapitalas — 39 031 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "VYGA ir AVA"Rietavas158 6174 8164
MB JonJustaRietavas72 72134 0934
MB "Sicilija LT"Nausėdų k.125 376−21 1696
UAB "Ledo kavinė"Vilnius125 21610 11518
UAB "BAMBOLA ir Co"Klaipėda124 7633 82712
UAB "Picera"Kaunas125 9261 7532
MB KepsninėVievis126 095−3 8601
MB Mama foodBaltoji Vokė124 5514 3748

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Via solaris" apyvarta?

2024 m. MB "Via solaris" nurodė 125 344 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Via solaris" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 9 692 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 7,7%.

Kiek darbuotojų turi MB "Via solaris"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB "Via solaris"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Rietavas.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą