MB Šviesi muzika — įmonės kodas 306148546
- Įmonės kodas
- 306148546
- PVN nr.
- 306148546
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, G. D. Kuverto g. 15F-13, LT-93127, 93127 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Sep 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 12 071 | 43 046 | 34 136 |
| Visos pajamos | 12 071 | 43 046 | 34 136 |
| Pelnas prieš mokesčius | 9 174 | 11 558 | 5 288 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 9 174 | 10 924 | 4 878 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 9 647 | 21 561 | 36 767 |
| Visi įsipareigojimai | 423 | 1 413 | 21 747 |
| Nuosavas kapitalas | 9 224 | 20 148 | 15 020 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
MB Šviesi muzika 2024 m. nurodė 34 136 € apyvartą, tai yra 20,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Neringa. Įmonė uždirbo 4 878 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 14,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 21 747 €, o nuosavas kapitalas — 15 020 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija | Vilnius | 32 909 | 2 955 | 6 |
| Viešoji įstaiga "Naujoji muzikų karta" | Vilnius | 35 804 | −1 940 | 2 |
| MB "Katė maiše" | Vilnius | 31 943 | −7 178 | — |
| MB Gaubas | Birštonas | 31 098 | 3 269 | 1 |
| MB "Trys Čivilytės" | Vilnius | 38 096 | 922 | — |
| VšĮ Tytuvėnų festivalis | Tytuvėnai | 38 926 | 0 | 1 |
| Incipitus, MB | Panevėžys | 28 748 | 12 761 | 1 |
| MB Du penki penki | Vilnius | 41 339 | 10 483 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Neringa) 2024 m.
- 7. vieta — TOP 21 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 22 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — TOP 25 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 23. vieta — Naujos įmonės Neringa savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Šviesi muzika apyvarta?
2024 m. MB Šviesi muzika nurodė 34 136 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Šviesi muzika dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 878 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 14,3%.
Kokia veikla užsiima MB Šviesi muzika?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės MB Šviesi muzika?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą