Incipitus, MB — įmonės kodas 303076853
- Įmonės kodas
- 303076853
- PVN nr.
- LT100007790516
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžys
- Miestas
- Panevėžys
- Adresas
- Panevėžys, Klaipėdos g. 103-4, LT-37311, 37311 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jun 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 40 344 | 29 514 | 30 605 | 35 345 | 36 342 | 31 272 | 34 284 | 30 495 | 31 022 | 28 748 |
| Visos pajamos | 40 344 | 29 514 | 30 605 | 35 345 | 36 342 | 31 272 | 34 284 | 30 495 | 31 022 | 28 748 |
| Pelnas prieš mokesčius | 38 742 | 25 495 | 26 540 | 28 989 | 28 909 | 29 491 | 32 786 | 20 232 | 17 841 | 16 689 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 32 931 | 21 666 | 22 550 | 24 631 | 24 565 | 25 067 | 27 868 | 16 357 | 13 740 | 12 761 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 387 | 0 | 1 794 | 1 269 | 4 228 | 3 352 | 2 782 | 186 890 | 177 038 | 167 187 |
| Trumpalaikis turtas | 61 566 | 86 142 | 107 059 | 132 583 | 154 175 | 180 198 | 217 029 | 48 310 | 72 314 | 94 622 |
| Visi įsipareigojimai | 811 | 3 829 | 3 990 | 4 358 | 4 344 | 4 424 | 12 817 | 11 849 | 12 261 | 11 957 |
| Nuosavas kapitalas | 60 647 | 82 313 | 104 863 | 129 494 | 154 059 | 179 126 | 206 994 | 223 351 | 237 091 | 249 852 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
Incipitus, MB 2024 m. nurodė 28 748 € apyvartą, tai yra 7,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 5 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Panevėžys. Įmonė uždirbo 12 761 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 44,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 957 €, o nuosavas kapitalas — 249 852 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Era production | Panevėžys | 20 565 | 5 505 | — |
| VšĮ Laido riteriai | Panevėžys | 8 475 | −875 | — |
| UAB Visadaris | Vilnius | 26 721 | 10 925 | 2 |
| MB "Menas ne menas" | Kaunas | 26 612 | −657 | — |
| MB Gaubas | Birštonas | 31 098 | 3 269 | 1 |
| MB Skonių gaudyklė | Klaipėda | 26 294 | −2 555 | — |
| MB "Rustas" | Klaipėda | 26 281 | 11 604 | — |
| MB "Katė maiše" | Vilnius | 31 943 | −7 178 | — |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Panevėžys) 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 39. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Panevėžys) pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Panevėžys) 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2023 m.
- 33. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Panevėžys) pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Incipitus, MB apyvarta?
2024 m. Incipitus, MB nurodė 28 748 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Incipitus, MB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 12 761 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 44,4%.
Kiek darbuotojų turi Incipitus, MB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Incipitus, MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Panevėžys.
Norite išsamios įmonės analizės Incipitus, MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą