MB Stealth technology — įmonės kodas 305655646
- Įmonės kodas
- 305655646
- PVN nr.
- 305655646
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Žirneliškės vs. 3
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Sarių sen., Žirneliškės vs. 3, LT-18174, 18174 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2612 — Sumontuotų elektroninių plokščių gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Nov 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−302 €▼ 101,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 1 990 | 20 000 | — |
| Visos pajamos | — | — | 1 990 | 20 000 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 10 319 | 17 066 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 13 776 | 0 | 0 | 302 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 10 319 | 16 387 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 13 776 | 0 | 0 | 302 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 19 500 | 19 500 |
| Trumpalaikis turtas | 20 | 2 486 | 5 766 | 2 090 | 893 |
| Visi įsipareigojimai | 20 | 16 262 | 9 223 | 8 697 | 7 802 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | −13 776 | −3 457 | 12 893 | 12 591 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 8 NACE 2612 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 302 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 802 €, o nuosavas kapitalas — 12 591 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai sumontuotų elektroninių plokščių gamyba veiklos srityje 2024 m.
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar MB Stealth technology dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 302 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi MB Stealth technology?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Stealth technology?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sumontuotų elektroninių plokščių gamyba“ (EVRK 2612), įsikūrusi Žirneliškės vs. 3, Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Stealth technology?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą