MB "Statybų ratas" — įmonės kodas 304959596
- Įmonės kodas
- 304959596
- PVN nr.
- 304959596
- Regionas / savivaldybė
- Širvintų r. sav.
- Miestas
- Ramaškonių k.
- Adresas
- Širvintų r. sav., Alionių sen., Ramaškonių k., Ramaškonių g. 3, LT-19145, 19145 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4312 — Žemės darbai statybos aikštelėse
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Nov 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−20,4 tūkst. €▼ 51,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 28 510 | 82 609 | 27 180 | 43 830 | 30 268 | — |
| Visos pajamos | 28 510 | 82 609 | 27 180 | 43 830 | 30 268 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 23 139 | 46 400 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 7 676 | 24 711 | 13 404 | 20 350 |
| Grynasis pelnas | 23 139 | 46 400 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 7 676 | 24 711 | 13 404 | 20 350 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 14 000 | 12 600 | 11 200 | 35 400 | 25 000 | 14 600 |
| Trumpalaikis turtas | 9 239 | 57 039 | 27 343 | 12 954 | 9 950 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 20 682 | 15 672 | 18 898 | 18 390 |
| Nuosavas kapitalas | 23 239 | 69 639 | 17 861 | 32 682 | 16 052 | −3 790 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 486 NACE 4312 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 20 350 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 390 €, o nuosavas kapitalas — −3 790 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Širvintų r. sav.) 2024 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Širvintų r. sav.) 2023 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Širvintų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai Širvintų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 37. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai Širvintų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 88. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar MB "Statybų ratas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 20 350 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi MB "Statybų ratas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Statybų ratas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Žemės darbai statybos aikštelėse“ (EVRK 4312), įsikūrusi Ramaškonių k., Širvintų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Statybų ratas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą