MB "Statinių techninė priežiūra" — įmonės kodas 303051857
- Įmonės kodas
- 303051857
- PVN nr.
- 303051857
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Nemėžio k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Nemėžio sen., Nemėžio k., Statybininkų g. 2-31, LT-13261, 13261 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4360 — Specializuotos statybos veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Apr 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 31 945 | 13 470 | 4 040 | 13 751 | 20 048 | 16 830 | 28 360 | 26 675 | 34 560 | 32 330 |
| Visos pajamos | 31 945 | 13 470 | 4 040 | 13 751 | 20 048 | 16 830 | 28 360 | 26 675 | 34 560 | 32 330 |
| Pelnas prieš mokesčius | 11 860 | 3 386 | 0 | 3 994 | 2 798 | 1 820 | 10 036 | 3 229 | 10 205 | 3 525 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 11 267 | 3 555 | 0 | 3 845 | 2 658 | 1 729 | 9 534 | 3 017 | 9 695 | 3 349 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 1 011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 1 965 | 1 464 | 3 411 | 2 544 | 2 804 | 2 271 | 2 413 | 2 358 | 10 117 | 8 552 |
| Trumpalaikis turtas | 12 697 | 8 194 | 9 064 | 9 937 | 9 950 | 12 176 | 12 474 | 5 161 | 5 826 | 10 107 |
| Visi įsipareigojimai | 711 | 237 | 1 024 | 201 | 170 | 134 | 457 | 2 071 | 861 | 228 |
| Nuosavas kapitalas | 13 951 | 9 421 | 11 451 | 12 280 | 12 584 | 14 313 | 14 430 | 5 448 | 15 082 | 18 431 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 8 NACE 4360 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Statinių techninė priežiūra" 2024 m. nurodė 32 330 € apyvartą, tai yra 6,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Specializuotos statybos veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 3 349 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 10,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 228 €, o nuosavas kapitalas — 18 431 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Specializuotos statybos veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Mariaus paslaugos | Klaipėda | 18 700 | 6 543 | — |
| UAB "Pilkalnis" | Klaipėda | 15 366 | 7 780 | 1 |
| MB "Rotep" | Klaipėda | 145 320 | 95 490 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Statinių techninė priežiūra" apyvarta?
2024 m. MB "Statinių techninė priežiūra" nurodė 32 330 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Statinių techninė priežiūra" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 349 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 10,4%.
Kokia veikla užsiima MB "Statinių techninė priežiūra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Specializuotos statybos veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas“ (EVRK 4360), įsikūrusi Nemėžio k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Statinių techninė priežiūra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą