MB "Stansera" — įmonės kodas 305382418
- Įmonės kodas
- 305382418
- PVN nr.
- LT100013601414
- Regionas / savivaldybė
- Lazdijų r. sav.
- Miestas
- Paveisininkų k.
- Adresas
- Lazdijų r. sav., Kapčiamiesčio sen., Paveisininkų k., Veisiejo g. 8, LT-67344, 67344 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5225 — Logistikos paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Dec 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 900 | 2 745 | 9 632 | 14 992 | 8 371 |
| Visos pajamos | — | 900 | 2 745 | 9 632 | 14 992 | 8 371 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 453 | 1 819 | 386 | 227 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 041 |
| Grynasis pelnas | 0 | 453 | 1 819 | 367 | 216 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 041 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 17 182 | 13 746 | 11 031 | 7 348 | 227 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 5 362 | 2 522 | 2 945 | 2 327 | 1 506 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 13 500 | 250 | 1 119 | 28 | 11 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 453 | 2 273 | 2 547 | 2 774 | 1 722 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 715 NACE 5225 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Stansera" 2024 m. nurodė 8 371 € apyvartą, tai yra 44,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 4 „Logistikos paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Lazdijų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 041 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 €, o nuosavas kapitalas — 1 722 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Logistikos paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Faomas" | Radvilonių k. | 4 646 | 45 047 | 2 |
| MB "Patikima siunta" | Veisiejai | 47 400 | −4 031 | — |
| UAB "Baltijos skonis" | Veisiejai | 50 864 | 9 806 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "BALTIJOS TRANSEKSPEDICIJA" | Galinės k. | 7 920 | 6 657 | 1 |
| GAMA IDEA, UAB | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 7 900 | −13 117 | — |
| UAB "Ugrana" | Vilnius | 8 886 | −23 120 | 4 |
| UAB "Transcopia" | Vilnius | 9 000 | 1 736 | 2 |
| MB "VDX LT" | Tirmūnų k. | 9 102 | 449 | — |
Įtraukta į reitingus
- 15. vieta — TOP 21 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2023 m.
- 16. vieta — TOP 19 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Stansera" apyvarta?
2024 m. MB "Stansera" nurodė 8 371 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Stansera" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 041 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Stansera"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Logistikos paslaugų veikla“ (EVRK 5225), įsikūrusi Paveisininkų k., Lazdijų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Stansera"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą