MB "Faomas" — įmonės kodas 304959557
- Įmonės kodas
- 304959557
- PVN nr.
- LT100012494818
- Regionas / savivaldybė
- Lazdijų r. sav.
- Miestas
- Radvilonių k.
- Adresas
- Lazdijų r. sav., Veisiejų sen., Radvilonių k., Radvilonių g. 1, LT-67334, 67334 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5225 — Logistikos paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Nov 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 13 200 | 33 398 | 42 465 | 33 230 | 29 641 | 4 646 |
| Visos pajamos | 0 | 13 200 | 33 398 | 42 465 | 33 230 | 29 641 | 4 646 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 635 | 0 | 1 179 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 11 927 | 6 359 | 603 | 2 247 | 1 120 | 45 047 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 42 347 | 37 075 | 44 309 | 34 549 | 26 803 | 70 197 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 6 376 | 13 938 | 31 447 | 35 862 | 25 348 | 23 782 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 17 318 | 16 162 | 22 872 | 22 596 | 9 380 | 12 325 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 11 928 | 18 286 | 18 889 | 23 578 | 24 698 | 69 745 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 715 NACE 5225 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Faomas" 2024 m. nurodė 4 646 € apyvartą, tai yra 84,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Logistikos paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Lazdijų r. sav.. Įmonė uždirbo 45 047 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 969,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 325 €, o nuosavas kapitalas — 69 745 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Logistikos paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Stansera" | Paveisininkų k. | 8 371 | −1 041 | — |
| MB "Patikima siunta" | Veisiejai | 47 400 | −4 031 | — |
| UAB "Baltijos skonis" | Veisiejai | 50 864 | 9 806 | 2 |
| UAB STASTRANS | Vilnius | 4 606 | 1 237 | 1 |
| MB "Nevada In" | Šilutė | 4 733 | 1 194 | — |
| UAB "Arcos logistika" | Vilnius | 4 550 | −34 276 | 3 |
| UAB "GR Line" | Klaipėda | 4 751 | −1 451 | — |
| MB EuroGrowers | Linksmakalnio k. | 4 840 | 2 210 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 21 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 57. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2023 m.
- 14. vieta — TOP 19 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Faomas" apyvarta?
2024 m. MB "Faomas" nurodė 4 646 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Faomas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 45 047 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 969,6%.
Kiek darbuotojų turi MB "Faomas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Faomas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Logistikos paslaugų veikla“ (EVRK 5225), įsikūrusi Radvilonių k., Lazdijų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Faomas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą