MB "Stanionis sports" — įmonės kodas 306173738
- Įmonės kodas
- 306173738
- PVN nr.
- LT100016269111
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Jonučių II k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Garliavos apylinkių sen., Jonučių II k., Versmės g. 3A-24, LT-53277, 53277 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7312 — Atstovavimas žiniasklaidai
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Nov 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 23 000 | 32 000 | 68 100 |
| Visos pajamos | 23 000 | 32 000 | 68 100 |
| Pelnas prieš mokesčius | 20 000 | 10 947 | 23 579 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 20 000 | 10 399 | 22 400 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 20 050 | 42 997 | 74 550 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 12 548 | 21 701 |
| Nuosavas kapitalas | 20 050 | 30 449 | 52 849 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 31 NACE 7312 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Stanionis sports" 2024 m. nurodė 68 100 € apyvartą, tai yra 112,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Atstovavimas žiniasklaidai“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 22 400 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 32,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 21 701 €, o nuosavas kapitalas — 52 849 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Atstovavimas žiniasklaidai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ Vakarų tinklinio mokykla | Gindulių k. | 72 382 | −16 244 | 1 |
| UAB "IKS" | Vilnius | 61 329 | 5 683 | 1 |
| UAB "DARMARĖ" | Vilnius | 95 853 | 36 515 | 2 |
| VšĮ "L24plius" | Vilnius | 35 851 | −9 884 | 3 |
| VšĮ Visual Storytellers | Vilnius | 33 884 | 0 | — |
| MB "Teniso turnyrai" | Vilnius | 32 337 | 339 | — |
| MB Brandcitations | Vilnius | 107 073 | 8 277 | — |
| ZA GRANICY, UAB | Vilnius | 28 344 | −3 189 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės atstovavimas žiniasklaidai veiklos srityje 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — TOP 25 įmonių atstovavimas žiniasklaidai veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės atstovavimas žiniasklaidai veiklos srityje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — TOP 25 įmonių atstovavimas žiniasklaidai veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės atstovavimas žiniasklaidai veiklos srityje 2022 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių atstovavimas žiniasklaidai veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Stanionis sports" apyvarta?
2024 m. MB "Stanionis sports" nurodė 68 100 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Stanionis sports" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 22 400 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 32,9%.
Kokia veikla užsiima MB "Stanionis sports"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Atstovavimas žiniasklaidai“ (EVRK 7312), įsikūrusi Jonučių II k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Stanionis sports"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą