MB Stadara — įmonės kodas 305792883
- Įmonės kodas
- 305792883
- PVN nr.
- 305792883
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškio r. sav.
- Miestas
- Noriūnų k.
- Adresas
- Kupiškio r. sav., Noriūnų sen., Noriūnų k., Melioratorių g. 6-4, LT-40391, 40391 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Jun 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 000 | 517 | 1 000 | 4 028 |
| Visos pajamos | 2 000 | 517 | 1 000 | 4 028 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 980 | 0 | 0 | 1 561 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 3 | 528 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 980 | 0 | 0 | 1 483 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 | 528 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 2 149 | 3 710 |
| Trumpalaikis turtas | 2 080 | 2 577 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 78 |
| Nuosavas kapitalas | 2 080 | 2 077 | 1 649 | 3 132 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Trumpai
MB Stadara 2024 m. nurodė 4 028 € apyvartą, tai yra 302,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Kupiškio r. sav.. Įmonė uždirbo 1 483 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 36,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 78 €, o nuosavas kapitalas — 3 132 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Efkasta" | Subačius | 47 542 | 639 | 3 |
| UAB "Tombildas" | Aukštupėnų k. | 49 655 | 960 | 1 |
| UAB "Gelminta" | Mazgeliškių k. 2-1 | 71 930 | 6 599 | 4 |
| UAB "TV statyba" | Aukštupėnų k. | 75 063 | 948 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Adaktas" | Vilnius | 4 050 | −173 551 | 24 |
| MB G3 Haus | Šakiai | 4 000 | 1 868 | 1 |
| MB "MLDT" | Kaunas | 4 000 | 4 000 | — |
| MB Imu dabar | Toliejų k. | 4 000 | 3 865 | — |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2024 m.
- 20. vieta — TOP 20 įmonių statyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 19. vieta — TOP 19 įmonių statyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 85. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Stadara apyvarta?
2024 m. MB Stadara nurodė 4 028 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Stadara dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 483 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 36,8%.
Kokia veikla užsiima MB Stadara?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Noriūnų k., Kupiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Stadara?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą