MB "Spalvų kvartetas" — įmonės kodas 303201641
- Įmonės kodas
- 303201641
- PVN nr.
- LT100008279216
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Seniavos k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Garliavos apylinkių sen., Seniavos k., Laurų g. 2B, LT-53275, 53275 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5811 — Knygų leidyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Dec 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 276 | 3 573 | 1 561 | 695 | 6 805 | 6 669 | 6 125 | 11 054 | 10 917 | 1 175 | 4 331 |
| Visos pajamos | 7 276 | 3 573 | 1 561 | 695 | 6 805 | 6 669 | 6 125 | 11 054 | 10 917 | 1 175 | 4 331 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 415 | 493 | 0 | 639 | 83 | 0 | 1 564 | 3 947 | 438 | 0 | 556 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 250 | 0 | 0 | 405 | 0 | 0 | 0 | 1 420 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 344 | 468 | 0 | 607 | 79 | 0 | 1 486 | 3 750 | 416 | 0 | 523 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 250 | 0 | 0 | 405 | 0 | 0 | 0 | 1 420 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 130 | 1 130 | 855 | 992 | 1 071 | 676 | 1 840 | 5 512 | 5 928 | 4 508 | 3 387 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 130 | 1 130 | 855 | 992 | 1 071 | 676 | 1 840 | 5 512 | 5 928 | 4 508 | 3 387 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 118 NACE 5811 įmonių (2025).
Trumpai
MB "Spalvų kvartetas" 2025 m. nurodė 4 331 € apyvartą, tai yra 268,6% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 8 vietą tarp 8 „Knygų leidyba“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 523 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 12,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 3 387 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Knygų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Educata" | Raudondvario k. | 3 250 | 12 582 | — |
| Stebuklingas dantų pasaulis, MB | Naujasodžio k. | 3 978 | −2 708 | — |
| VšĮ "Auros projektai" | Paparčių k. | 4 175 | 2 016 | 1 |
| MB "VJ EGGO" | Karkazų k. | 13 300 | −26 | — |
| MB "Juoda ant balto" | Didvyrių k. | 28 892 | 131 | 2 |
| Viešoji įstaiga "Saulašarė" | Girionių k. | 43 913 | 1 560 | 2 |
| Viešoji įstaiga "Corona laurea" | Jadagonių k. | 44 731 | 11 781 | 1 |
| UAB "BigBookTalk" | Kluoniškių k. | 51 039 | 11 501 | 1 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Spalvų kvartetas" apyvarta?
2025 m. MB "Spalvų kvartetas" nurodė 4 331 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Spalvų kvartetas" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 523 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 12,1%.
Kokia veikla užsiima MB "Spalvų kvartetas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Knygų leidyba“ (EVRK 5811), įsikūrusi Seniavos k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Spalvų kvartetas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą