MB "Šokantys fontanai" — įmonės kodas 304934785
- Įmonės kodas
- 304934785
- PVN nr.
- LT100014740417
- Regionas / savivaldybė
- Joniškio r. sav.
- Miestas
- Maldenių k.
- Adresas
- Joniškio r. sav., Skaistgirio sen., Maldenių k., Saulės g. 7, LT-84119, 84119 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Oct 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 28 808 | 22 628 | 120 691 | 88 800 | 51 863 |
| Visos pajamos | 28 808 | 22 628 | 120 691 | 88 800 | 51 863 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 246 | 2 506 | 25 354 | 3 959 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 165 |
| Grynasis pelnas | 5 246 | 2 381 | 23 933 | 3 776 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 165 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 1 000 | 1 000 | 13 883 | 13 212 | 9 986 |
| Trumpalaikis turtas | 6 148 | 8 484 | 52 290 | 32 680 | 28 426 |
| Visi įsipareigojimai | 902 | 1 130 | 25 547 | 1 490 | 175 |
| Nuosavas kapitalas | 6 246 | 8 354 | 40 626 | 44 402 | 38 237 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Šokantys fontanai" 2024 m. nurodė 51 863 € apyvartą, tai yra 41,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Joniškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 6 165 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 175 €, o nuosavas kapitalas — 38 237 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Uab" | Niūraičių k. | 23 200 | 17 077 | 1 |
| MB "Dekoro projektai" | Vilnius | 51 807 | 2 073 | — |
| VšĮ "Muzikos turo pramogos" | Vilnius | 51 183 | 19 982 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė Belmonto pramogos | Vilnius | 52 595 | 5 485 | 4 |
| MB "Liepų kelias" | Palanga | 51 123 | 123 | — |
| MB "Rentfor" | Užubalių k. | 52 652 | −8 450 | — |
| MB "Waitcuss" | Vilnius | 50 990 | −512 | — |
| MB Integral Services | Vilnius | 50 989 | 10 455 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — TOP 13 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Joniškio r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 61. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — TOP 14 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Joniškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 23. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausios Joniškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 38 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 39 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 76. vieta — TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 76. vieta — Didžiausios Joniškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 87. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 87. vieta — Didžiausios Joniškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Šokantys fontanai" apyvarta?
2024 m. MB "Šokantys fontanai" nurodė 51 863 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Šokantys fontanai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 6 165 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi MB "Šokantys fontanai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Šokantys fontanai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Maldenių k., Joniškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Šokantys fontanai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą