MB "Savitas" — įmonės kodas 304415331
- Įmonės kodas
- 304415331
- PVN nr.
- 304415331
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Padustėlio k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Dusetų sen., Padustėlio k., Upės g. 1, LT-32312, 32312 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4690 — Nespecializuota didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Oct 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−17 €▼ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 19 060 | 10 900 | 0 | 108 607 | — |
| Visos pajamos | 19 060 | 10 900 | 0 | 108 607 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 8 970 | 10 900 | 0 | 102 819 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 |
| Grynasis pelnas | 8 522 | 9 265 | 0 | 87 396 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 8 523 | 19 423 | 17 765 | 124 147 | 124 130 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 635 | 0 | 713 | 16 136 |
| Nuosavas kapitalas | 8 523 | 17 788 | 17 765 | 123 434 | 107 994 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 286 NACE 4690 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 17 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 16 136 €, o nuosavas kapitalas — 107 994 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 31. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 14. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 31. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 43 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės nespecializuota didmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.
- 57. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 90. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar MB "Savitas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 17 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Savitas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nespecializuota didmeninė prekyba“ (EVRK 4690), įsikūrusi Padustėlio k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Savitas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą