MB SAVI2 — įmonės kodas 305726456
- Įmonės kodas
- 305726456
- PVN nr.
- LT100014753217
- Regionas / savivaldybė
- Pasvalys
- Miestas
- Pasvalys
- Adresas
- Pasvalys, Taikos g. 14-13, LT-39183, 39183 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3100 — Baldų gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Mar 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
53,5 tūkst. €▲ 191,1%
Grynasis pelnas (2024)
−612 €▼ 39,7%
Grynojo pelno marža
−1,1%
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 39 950 | 17 004 | 18 386 | 53 524 |
| Visos pajamos | 39 950 | 17 004 | 18 386 | 53 524 |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 732 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 108 | 438 | 612 |
| Grynasis pelnas | 4 495 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 1 108 | 438 | 612 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 12 032 | 233 | 25 664 | 31 511 |
| Visi įsipareigojimai | 7 537 | 1 246 | 23 615 | 30 074 |
| Nuosavas kapitalas | 4 495 | −1 013 | 2 049 | 1 437 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 095 NACE 3100 įmonių (2024).
Grynojo pelno marža
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
MB SAVI2 2024 m. nurodė 53 524 € apyvartą, tai yra 191,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Baldų gamyba“ veiklos srities įmonių Pasvalys. Įmonė metus baigė patyrusi 612 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 30 074 €, o nuosavas kapitalas — 1 437 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Baldų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Ademyra, UAB | Kaunas | 53 497 | −101 363 | 3 |
| UAB "SGV technologijos" | Klaipėda | 53 492 | −3 882 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Festonas" | Kaunas | 53 452 | −16 113 | 6 |
| UAB "Baldmada" | Vilnius | 53 764 | −54 214 | 3 |
| UAB Baltas fasadas | Vilnius | 53 932 | −5 023 | 2 |
| MB MadeKuci Art | Vilnius | 54 108 | 8 851 | — |
| MB Pas mane | Vilnius | 52 753 | 3 981 | — |
| MB "Labanoris" | Pumpučių k. | 54 383 | 7 140 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 13 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Pasvalys) pagal apyvartą 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausios Pasvalys įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 91. vieta — Didžiausios Pasvalys įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 13. vieta — TOP 15 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Pasvalys) pagal apyvartą 2023 m.
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės Pasvalys savivaldybėje 2021 m.
- 90. vieta — Didžiausios Pasvalys įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pasvalys savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB SAVI2 apyvarta?
2024 m. MB SAVI2 nurodė 53 524 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB SAVI2 dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 612 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB SAVI2?
Pagrindinė veiklos sritis – „Baldų gamyba“ (EVRK 3100), įsikūrusi Pasvalys.
Norite išsamios įmonės analizės MB SAVI2?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą