MB Sarulis — įmonės kodas 306249189
- Įmonės kodas
- 306249189
- PVN nr.
- 306249189
- Regionas / savivaldybė
- Utenos r. sav.
- Miestas
- Užpaliai
- Adresas
- Utenos r. sav., Užpaliai, J. Basanavičiaus g. 15, LT-28385, 28385 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Feb 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 918 | 22 949 |
| Visos pajamos | 2 918 | 22 949 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 436 | 9 266 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 436 | 8 803 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 536 | 14 860 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 3 522 |
| Nuosavas kapitalas | 2 536 | 11 338 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2024).
Trumpai
MB Sarulis 2024 m. nurodė 22 949 € apyvartą, tai yra 686,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Utenos r. sav.. Įmonė uždirbo 8 803 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 38,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 522 €, o nuosavas kapitalas — 11 338 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "VTEX Investicijos" | Vilnius | 23 000 | 149 159 | 4 |
| UAB "Elhic" | Vilnius | 23 000 | −46 618 | 2 |
| UAB Euro Sourcing | Klaipėda | 23 040 | 11 970 | 1 |
| MB Modiggo | Vilnius | 22 857 | 735 | — |
| UAB Scoris | Vilnius | 22 843 | −551 | — |
| Mažoji bendrija "Kibertiltas" | Vilnius | 23 064 | 0 | — |
| UAB "Desecotekos projektai" | Vilnius | 22 800 | 1 110 | 2 |
| MB Progidėja | Kaunas | 23 100 | 710 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Sarulis apyvarta?
2024 m. MB Sarulis nurodė 22 949 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Sarulis dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 8 803 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 38,4%.
Kokia veikla užsiima MB Sarulis?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Užpaliai, Utenos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Sarulis?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą