MB "S statybos" — įmonės kodas 306267881
- Įmonės kodas
- 306267881
- PVN nr.
- LT100015981412
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarkas
- Miestas
- Jurbarkas
- Adresas
- Jurbarkas, Smukučių g. 74, LT-74108, 74108 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Mar 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 143 600 | 24 553 |
| Visos pajamos | 143 600 | 24 553 |
| Pelnas prieš mokesčius | 11 572 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 666 |
| Grynasis pelnas | 11 572 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 666 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 424 | 267 |
| Trumpalaikis turtas | 16 721 | 8 672 |
| Visi įsipareigojimai | 5 563 | 22 |
| Nuosavas kapitalas | 11 582 | 8 917 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
MB "S statybos" 2024 m. nurodė 24 553 € apyvartą, tai yra 82,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Jurbarkas. Įmonė metus baigė patyrusi 2 666 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 22 €, o nuosavas kapitalas — 8 917 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Mažoji bendrija Vidbuch apdaila | Jurbarkas | 17 102 | 2 183 | — |
| UAB "Ilvina" | Jurbarkas | 34 728 | −25 930 | 2 |
| UAB "Lixna" | Alytus | 24 563 | −8 552 | 4 |
| UAB "Demaksas" | Kaunas | 24 593 | 1 099 | 2 |
| MB "AGR Statyba" | Gindulių k. | 24 655 | 1 847 | — |
| UAB "Dualbro" | Akmenė | 24 672 | −4 263 | — |
| UAB "Aislinta" | Kaunas | 24 397 | −6 478 | 1 |
| MB Plana LT | Žiaukų k. | 24 292 | 1 531 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2024 m.
- 24. vieta — Naujos įmonės Jurbarkas savivaldybėje, veikusios 2024 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Jurbarkas) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Naujos įmonės Jurbarkas savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Jurbarkas) 2023 m.
- 14. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Jurbarkas) pagal apyvartą 2023 m.
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Jurbarkas) 2023 m.
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2023 m.
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas mieste 2023 m.
- 97. vieta — Didžiausios Jurbarkas įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 97. vieta — Didžiausios Jurbarkas įmonės pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "S statybos" apyvarta?
2024 m. MB "S statybos" nurodė 24 553 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "S statybos" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 666 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi MB "S statybos"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "S statybos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Jurbarkas.
Norite išsamios įmonės analizės MB "S statybos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą