MB "Reparera" — įmonės kodas 303095572
- Įmonės kodas
- 303095572
- PVN nr.
- LT100008518213
- Regionas / savivaldybė
- Tauragės r. sav.
- Miestas
- Norkaičių k.
- Adresas
- Tauragės r. sav., Mažonų sen., Norkaičių k., Jorės g. 3, LT-72177, 72177 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6920 — Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Jul 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | — | — | 21 463 | — | 482 | 2 000 | 1 250 |
| Visos pajamos | — | — | — | — | — | 21 463 | — | 482 | 2 000 | 1 250 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 423 | 1 330 | 272 | 953 | 1 013 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 302 | 1 263 | 258 | 905 | 962 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 804 | 6 804 | 6 804 | 6 804 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 152 | 1 303 | 8 | 205 | 1 173 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 1 150 | 1 150 | 1 150 | 0 | 5 625 | 4 139 | 3 431 | 3 385 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | −1 150 | −1 150 | −1 150 | 1 152 | 2 482 | 2 673 | 3 578 | 4 592 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 599 NACE 6920 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Reparera" 2024 m. nurodė 1 250 € apyvartą, tai yra 37,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonių Tauragės r. sav.. Įmonė uždirbo 962 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 77,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 385 €, o nuosavas kapitalas — 4 592 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Finseta" | Trumpiškių k. 7 | 2 100 | −202 | — |
| UAB "Milėja" | Butkelių k. | 15 971 | −873 | 3 |
| UAB "Bosteda" | Vilnius | 1 241 | 28 | 1 |
| UAB "Finansų arsenalas" | Kaunas | 1 260 | 387 | 1 |
| MB Finter | Kaunas | 1 230 | 417 | — |
| MB "Skaitlius" | Klaipėda | 1 220 | 728 | — |
| UAB "Kontas" | Vilnius | 1 206 | −3 906 | 1 |
| MB "Everaps" | Vilnius | 1 200 | −232 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Tauragės r. sav.) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — TOP 20 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Tauragės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Tauragės r. sav.) 2023 m.
- 19. vieta — TOP 21 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Tauragės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Reparera" apyvarta?
2024 m. MB "Reparera" nurodė 1 250 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Reparera" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 962 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 77,0%.
Kokia veikla užsiima MB "Reparera"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ (EVRK 6920), įsikūrusi Norkaičių k., Tauragės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Reparera"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą