MB "Renovuoju" — įmonės kodas 305589274
- Įmonės kodas
- 305589274
- PVN nr.
- 305589274
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Žukų k.
- Adresas
- Pagėgių sav., Vilkyškių sen., Žukų k., Šilo g. 2-4, LT-99247, 99247 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Jul 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 21 572 | 65 740 | 21 540 | 37 030 | 32 344 |
| Visos pajamos | 21 572 | 65 740 | 21 540 | 37 030 | 32 344 |
| Pelnas prieš mokesčius | 18 216 | 28 594 | 0 | 24 019 | 5 089 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 12 528 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 18 216 | 27 161 | 0 | 23 390 | 4 827 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 12 528 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 990 | 17 818 | 9 684 | 9 412 |
| Trumpalaikis turtas | 19 385 | 46 067 | 26 945 | 53 481 | 54 805 |
| Visi įsipareigojimai | 1 169 | 1 681 | 11 769 | 6 925 | 4 592 |
| Nuosavas kapitalas | 18 216 | 45 376 | 32 850 | 56 240 | 59 625 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Renovuoju" 2024 m. nurodė 32 344 € apyvartą, tai yra 12,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Pagėgių sav.. Įmonė uždirbo 4 827 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 14,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 592 €, o nuosavas kapitalas — 59 625 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Erdvės harmonija | Šilgalių k. | 12 807 | 6 569 | — |
| MB "Bygera" | Kretinga | 32 344 | −854 | — |
| MB "Nagtoma" | Kaunas | 32 342 | 8 012 | 1 |
| MB Deco4you | Kaunas | 32 356 | 4 252 | — |
| MB "Eridas LT" | Klaipėda | 32 331 | 21 044 | — |
| UAB Mitvida | Garliava | 32 360 | 8 131 | 2 |
| MB "Deira LT" | Grigaičių k. | 32 291 | −12 716 | 1 |
| MB "GS apdailos projektai" | Vilnius | 32 401 | 1 744 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2024 m.
- 10. vieta — TOP 12 įmonių statyba veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 36. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 14 įmonių statyba veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2021 m.
- 36. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2020 m.
- 49. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Renovuoju" apyvarta?
2024 m. MB "Renovuoju" nurodė 32 344 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Renovuoju" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 827 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 14,9%.
Kokia veikla užsiima MB "Renovuoju"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Žukų k., Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Renovuoju"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą