MB Renginių federacija — įmonės kodas 306596688
- Įmonės kodas
- 306596688
- PVN nr.
- LT100016722813
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Varpo g. 55A-8, LT-76239, 76239 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7912 — Ekskursijų organizatorių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Oct 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 241 557 | 126 334 |
| Visos pajamos | 241 557 | 126 334 |
| Pelnas prieš mokesčius | 77 825 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 80 471 |
| Grynasis pelnas | 77 825 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 80 471 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 8 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 980 |
| Trumpalaikis turtas | 104 970 | 9 875 |
| Visi įsipareigojimai | 27 145 | 51 676 |
| Nuosavas kapitalas | 77 825 | −40 821 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 75 NACE 7912 įmonių (2024).
Trumpai
MB Renginių federacija 2024 m. nurodė 126 334 € apyvartą, tai yra 47,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Ekskursijų organizatorių veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė metus baigė patyrusi 80 471 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 51 676 €, o nuosavas kapitalas — −40 821 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Ekskursijų organizatorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Delusa" | Naujoji Akmenė | 123 077 | 10 067 | 1 |
| UAB "Baltic Way" | Vilnius | 139 201 | 7 377 | 2 |
| VšĮ "Ekskursijos Vilniuje" | Vilnius | 110 273 | −4 471 | 2 |
| UAB PREMIUM TRAVEL SERVICE | Vilnius | 108 483 | −12 636 | 1 |
| UAB "Koradius" | Vilnius | 146 190 | −11 211 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Orange style" | Vilnius | 99 606 | 2 072 | 6 |
| MB "Inoporta" | Okainių k. | 97 269 | 459 | — |
| UAB "Kelionės internetu" | Vilnius | 95 399 | 1 317 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai ekskursijų organizatorių veikla veiklos srityje 2024 m.
- 26. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.
- 51. vieta — TOP 100 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Naujos įmonės Šiauliai savivaldybėje, veikusios 2024 m.▼ 34 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės ekskursijų organizatorių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 30. vieta — Naujos įmonės Šiauliai savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 39. vieta — TOP 100 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Renginių federacija apyvarta?
2024 m. MB Renginių federacija nurodė 126 334 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Renginių federacija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 80 471 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi MB Renginių federacija?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 8 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Renginių federacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Ekskursijų organizatorių veikla“ (EVRK 7912), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės MB Renginių federacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą