MB "Rekonus" — įmonės kodas 305179421
- Įmonės kodas
- 305179421
- PVN nr.
- 305179421
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Miško g. 35, LT-30130, 30130 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jun 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 50 | 470 | 1 940 | 3 500 | 750 | 1 200 |
| Visos pajamos | 50 | 470 | 1 940 | 3 500 | 750 | 1 200 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 223 | 639 | 0 | 255 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 187 | 0 | 0 | 1 875 | 0 | 1 807 |
| Grynasis pelnas | 0 | 212 | 607 | 0 | 242 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 187 | 0 | 0 | 1 875 | 0 | 1 807 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 11 126 | 8 843 | 6 491 | 4 139 | 1 786 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | −137 | 28 | 667 | −1 228 | −1 240 | −1 261 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 034 | 2 257 | 2 885 | 977 | 546 | −1 261 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 114 NACE 9531 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Rekonus" 2024 m. nurodė 1 200 € apyvartą, tai yra 60,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė metus baigė patyrusi 1 807 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — −1 261 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Individuali įmonė | Ignalina | 48 364 | −2 375 | 4 |
| UAB "Ardenis" | Kaunas | 1 200 | −3 638 | — |
| MB "Jorka" | Kaunas | 1 200 | 735 | — |
| Remobil, MB | Vilnius | 1 200 | −27 484 | — |
| MB Autelix | Kaunas | 1 200 | 183 | — |
| UAB "Techtonika" | Kaunas | 1 198 | −1 165 | 1 |
| MB Transwin | Žiaukų k. | 1 195 | −1 | — |
| UAB "Autoraima" | Šiauliai | 1 186 | 487 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 18. vieta — TOP 24 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2023 m.
- 92. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 92. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 92. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Rekonus" apyvarta?
2024 m. MB "Rekonus" nurodė 1 200 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Rekonus" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 807 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Rekonus"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 9531), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Rekonus"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą