MB "Rec Records" — įmonės kodas 302979511
- Įmonės kodas
- 302979511
- PVN nr.
- 302979511
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Šveicarų k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Rudaminos sen., Šveicarų k., Aviečių g. 8, LT-13259, 13259 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5913 — Kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jan 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 614 | 7 262 | 3 141 | — | — | 1 336 | 16 822 | 1 440 | 950 | 3 550 |
| Visos pajamos | 6 614 | 7 262 | 3 141 | — | — | 1 336 | 16 822 | 1 440 | 950 | 3 550 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 1 658 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 323 | 202 | 0 | 0 | 0 | 81 | 0 | 930 | 380 | 972 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 1 591 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 323 | 202 | 0 | 0 | 0 | 81 | 0 | 930 | 380 | 972 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 999 | 666 | 334 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 1 185 | 983 | 1 004 | 0 | 0 | 1 052 | 1 712 | 1 056 | 1 008 | 369 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68 | 8 | 8 | 8 |
| Nuosavas kapitalas | 1 185 | 983 | 1 004 | 0 | 0 | 1 052 | 2 643 | 1 714 | 1 334 | 362 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 18 NACE 5913 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Rec Records" 2024 m. nurodė 3 550 € apyvartą, tai yra 273,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 972 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 €, o nuosavas kapitalas — 362 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Cinema Cult Distribution UAB | Vilnius | 4 457 | −42 | 1 |
| UAB "Reporteriai LT" | Vilnius | 5 917 | −93 | — |
| VšĮ "Kinoteka" | Kaunas | 900 | −3 448 | — |
| Cineshort media UAB | Vilnius | 729 | −637 | 1 |
| UAB "TREMORA" | Vilnius | 20 706 | 4 238 | 2 |
| MB "Stipraus kūno studija" | Vilnius | 21 949 | 28 | — |
| VšĮ "8 mm" | Vilnius | 24 509 | 939 | — |
| MB Taip toliau | Vilnius | 25 705 | −2 037 | — |
Įtraukta į reitingus
- 20. vieta — TOP 25 įmonių kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — TOP 25 įmonių kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — TOP 25 įmonių kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Rec Records" apyvarta?
2024 m. MB "Rec Records" nurodė 3 550 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Rec Records" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 972 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Rec Records"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla“ (EVRK 5913), įsikūrusi Šveicarų k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Rec Records"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą