MB "RAVISE" — įmonės kodas 302927411
- Įmonės kodas
- 302927411
- PVN nr.
- 302927411
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Sarakiškių k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Zarasų sen., Sarakiškių k., Bijūnų g. 1-1, LT-32139, 32139 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4751 — Tekstilės gaminių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Dec 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 521 | 2 341 | 1 136 | 186 | 657 | 494 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 521 | 2 341 | 1 136 | 186 | 657 | 494 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 587 | 180 | 20 | 345 | 342 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 666 | 171 | 19 | 328 | 325 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 152 | 1 152 | 1 152 | 1 152 | 1 670 | 2 450 | 3 106 | 3 467 | 4 141 | 4 483 |
| Visi įsipareigojimai | 926 | 862 | 862 | 862 | 1 647 | 573 | 1 049 | 1 383 | 1 712 | 1 712 |
| Nuosavas kapitalas | 290 | 290 | 290 | 290 | 23 | 1 877 | 2 057 | 2 084 | 2 429 | 2 771 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 171 NACE 4751 įmonių (2024).
Trumpai
MB "RAVISE" 2024 m. nurodė 494 € apyvartą, tai yra 24,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Tekstilės gaminių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė uždirbo 325 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 65,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 712 €, o nuosavas kapitalas — 2 771 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Tekstilės gaminių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "DREAMSAIL" | Šiauliai | 400 | 117 | 1 |
| MB Silky Cashmere | Šiauliai | 678 | −446 | — |
| UAB "Sol aureus" | Klaipėda | 256 | −1 451 | — |
| MB "MOODYNAP" | Šiauliai | 234 | −1 010 | — |
| MB "Grožio dėžutė" | Klaipėda | 200 | 143 | — |
| MB "Smarkuolis" | Vilnius | 182 | −11 | — |
| Mažoji bendrija Ikrav | Palanga | 164 | −4 160 | — |
| Cula, MB | Vilnius | 131 | −4 930 | — |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "RAVISE" apyvarta?
2024 m. MB "RAVISE" nurodė 494 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "RAVISE" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 325 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 65,8%.
Kokia veikla užsiima MB "RAVISE"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Tekstilės gaminių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4751), įsikūrusi Sarakiškių k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "RAVISE"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą