MB "Rairas" — įmonės kodas 304872942
- Įmonės kodas
- 304872942
- PVN nr.
- LT100012391415
- Regionas / savivaldybė
- Akmenės r. sav.
- Miestas
- Venta
- Adresas
- Akmenės r. sav., Venta, Bausko g. 9, LT-85328, 85328 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jul 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 23 857 | 51 378 | 24 303 | — | 1 218 | 1 212 | 1 225 |
| Visos pajamos | 23 857 | 51 378 | 24 303 | — | 1 218 | 1 212 | 1 225 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 684 | 303 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 923 | 5 629 | 6 265 | 340 | 217 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 650 | 288 |
| Grynasis nuostolis | 1 923 | 5 629 | 6 265 | 340 | 217 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 7 | 7 | 7 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 494 | 389 | 283 | 177 | 177 | 177 | 177 |
| Trumpalaikis turtas | 1 625 | 1 581 | 68 | 156 | 148 | 119 | 120 |
| Visi įsipareigojimai | 2 242 | 9 467 | 14 113 | 14 435 | 14 644 | 13 965 | 13 678 |
| Nuosavas kapitalas | −123 | −7 497 | −13 762 | −14 102 | −14 319 | −13 669 | −13 381 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Rairas" 2024 m. nurodė 1 225 € apyvartą, tai yra 1,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 8 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Akmenės r. sav.. Įmonė uždirbo 288 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 23,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 678 €, o nuosavas kapitalas — −13 381 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Vidoreta" | Kalniškių k. | 13 668 | −373 | 2 |
| MB "Skanūs produktai" | Venta | 62 984 | −21 393 | 2 |
| MB "Pas Ziną" | Venta | 80 798 | −21 659 | 6 |
| MB "Aliumbas" | Vilnius | 1 218 | 1 116 | — |
| UAB "Biznio komunikacijų agentūra" | Vilnius | 1 200 | −37 | 1 |
| UAB "Eveina" | Vilnius | 1 186 | −928 | — |
| MB "Pikantiški kepsniai" | Ažukarklinės k. | 1 270 | −1 516 | 1 |
| UAB "Pikta višta" | Mickų k. | 1 169 | −2 888 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — TOP 12 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Akmenės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 12 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Akmenės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 39. vieta — Didžiausi darbdaviai Akmenės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai Akmenės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 89. vieta — Didžiausios Akmenės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Rairas" apyvarta?
2024 m. MB "Rairas" nurodė 1 225 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Rairas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 288 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 23,5%.
Kokia veikla užsiima MB "Rairas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Venta, Akmenės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Rairas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą