MB Puikus oras — įmonės kodas 303002778
- Įmonės kodas
- 303002778
- PVN nr.
- LT100007588118
- Regionas / savivaldybė
- Anykščių r. sav.
- Miestas
- Nagurkiškių k.
- Adresas
- Anykščių r. sav., Skiemonių sen., Nagurkiškių k., Nevėžos g. 5, LT-29162, 29162 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4664 — Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Feb 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 8 889 | 31 361 | 38 904 | 105 933 | 77 879 | 88 537 | 96 303 | 124 874 | 123 056 | 133 426 |
| Visos pajamos | 8 889 | 31 361 | 38 904 | 105 933 | 77 879 | 88 537 | 96 303 | 124 874 | 123 056 | 133 426 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 980 | 1 826 | 25 293 | 13 816 | 709 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 777 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 980 | 1 741 | 23 938 | 12 821 | 497 |
| Grynasis nuostolis | 3 777 | 27 | 3 537 | 7 344 | 12 408 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 11 149 | 10 688 | 17 773 | 15 414 | 12 095 | 12 096 | 9 212 | 9 009 | 7 728 | 18 081 |
| Trumpalaikis turtas | 1 060 | 12 561 | 13 217 | 9 828 | 11 795 | 7 459 | 19 429 | 33 746 | 53 970 | 55 675 |
| Visi įsipareigojimai | 16 603 | 28 452 | 39 044 | 43 376 | 55 751 | 44 418 | 53 474 | 43 649 | 49 772 | 61 334 |
| Nuosavas kapitalas | −4 394 | −5 203 | −8 031 | −21 146 | −33 555 | −26 574 | −24 833 | −894 | 11 926 | 12 422 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 844 NACE 4664 įmonių (2024).
Trumpai
MB Puikus oras 2024 m. nurodė 133 426 € apyvartą, tai yra 8,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Anykščių r. sav.. Įmonė uždirbo 497 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 61 334 €, o nuosavas kapitalas — 12 422 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Automobilių parkavimo sistemos" | Vilnius | 132 834 | −8 640 | 2 |
| UAB "Baltraina" | Vilnius | 131 748 | −38 507 | — |
| UAB "Dsv 3" | Kaunas | 135 140 | 30 035 | 2 |
| UAB "GINVA" | Kaunas | 131 252 | 2 127 | 4 |
| UAB "FOKASTAS" | Kaunas | 136 047 | −33 614 | 3 |
| UAB RAILVEC | Vilnius | 130 710 | −507 051 | 10 |
| UAB "Merkas" | Balbieriškis | 136 146 | −35 047 | 1 |
| UAB "Dygis" | Ringaudų k. | 136 982 | 4 260 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės prekyba veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2024 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Anykščių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2024 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2023 m.
- 18. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Anykščių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2023 m.
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 93. vieta — Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 15. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Anykščių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 87. vieta — Didžiausios Anykščių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Puikus oras apyvarta?
2024 m. MB Puikus oras nurodė 133 426 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Puikus oras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 497 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,4%.
Kiek darbuotojų turi MB Puikus oras?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Puikus oras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ (EVRK 4664), įsikūrusi Nagurkiškių k., Anykščių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Puikus oras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą