MB "Programišius" — įmonės kodas 303415385
- Įmonės kodas
- 303415385
- PVN nr.
- LT100017814017
- Regionas / savivaldybė
- Varėnos r. sav.
- Miestas
- Merkinė
- Adresas
- Varėnos r. sav., Merkinė, Nemunaičio g. 29, LT-65336, 65336 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Oct 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 58 292 | 58 366 | 57 824 | 56 552 | 57 875 | 58 828 | 64 436 | 65 162 | 79 248 | 89 468 |
| Visos pajamos | 58 292 | 58 366 | 57 824 | 56 552 | 57 875 | 58 828 | 64 436 | 65 162 | 79 248 | 89 468 |
| Pelnas prieš mokesčius | 8 912 | 7 485 | 5 579 | 2 338 | 3 310 | 4 215 | 6 946 | 6 507 | 9 181 | 20 071 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 8 466 | 7 111 | 5 300 | 1 979 | 2 809 | 3 640 | 6 213 | 5 734 | 8 218 | 18 518 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 2 134 | 1 381 | 628 | 1 | 541 | 1 008 | 656 | 305 | 3 | 2 |
| Trumpalaikis turtas | 6 921 | 9 578 | 15 591 | 16 384 | 18 712 | 21 888 | 28 617 | 28 753 | 31 459 | 44 623 |
| Visi įsipareigojimai | 586 | 379 | 339 | 526 | 585 | 588 | 6 752 | 6 803 | 6 989 | 19 634 |
| Nuosavas kapitalas | 8 469 | 10 580 | 15 880 | 15 859 | 18 668 | 22 308 | 22 521 | 22 255 | 24 473 | 24 991 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Programišius" 2024 m. nurodė 89 468 € apyvartą, tai yra 12,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Varėnos r. sav.. Įmonė uždirbo 18 518 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 20,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 19 634 €, o nuosavas kapitalas — 24 991 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Individuali įmonė | Margionių k. | 164 882 | 47 607 | 4 |
| MB Arbatos klubas | Kaunas | 89 551 | 64 031 | — |
| UAB "Viksonas" | Vilnius | 89 370 | 69 586 | 1 |
| MB "Ne Pyragai " | Vilnius | 89 586 | 2 179 | — |
| "Esoftas", MB | Vilnius | 89 324 | 31 448 | — |
| MB IT business solutions | Giraitės k. | 89 315 | 2 168 | — |
| MB "Video count" | Vilnius | 89 683 | 7 173 | 2 |
| Coblur, MB | Vilnius | 89 770 | 7 309 | — |
Įtraukta į reitingus
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 80. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Programišius" apyvarta?
2024 m. MB "Programišius" nurodė 89 468 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Programišius" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 18 518 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 20,7%.
Kokia veikla užsiima MB "Programišius"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Merkinė, Varėnos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Programišius"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą