MB "Per formulam" — įmonės kodas 304709774
- Įmonės kodas
- 304709774
- PVN nr.
- LT100013590617
- Regionas / savivaldybė
- Molėtų r. sav.
- Miestas
- Raupiškio k.
- Adresas
- Molėtų r. sav., Luokesos sen., Raupiškio k., Saulėtekio g. 18, LT-33160, 33160 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6910 — Teisinė veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Nov 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 005 | 31 150 | 34 250 | 51 510 | 50 800 | 50 900 | 69 533 | 96 369 | 43 691 |
| Visos pajamos | 4 005 | 31 150 | 34 250 | 51 510 | 50 800 | 50 900 | 69 533 | 96 369 | 43 691 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 729 | 4 409 | 16 | 16 557 | 4 587 | 11 225 | 24 177 | 42 636 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 813 |
| Grynasis pelnas | 2 593 | 4 127 | 8 | 15 713 | 4 334 | 10 642 | 22 968 | 40 532 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 813 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 487 | 15 916 |
| Trumpalaikis turtas | 2 809 | 7 065 | 6 796 | 24 946 | 29 378 | 41 471 | 65 995 | 63 647 | 41 595 |
| Visi įsipareigojimai | 166 | 295 | 17 | 2 454 | 2 552 | 4 003 | 5 559 | 2 165 | 356 |
| Nuosavas kapitalas | 2 643 | 6 770 | 6 779 | 22 492 | 26 826 | 37 468 | 60 436 | 70 969 | 57 155 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 449 NACE 6910 įmonių (2025).
Trumpai
MB "Per formulam" 2025 m. nurodė 43 691 € apyvartą, tai yra 54,7% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Teisinė veikla“ veiklos srities įmonių Molėtų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 13 813 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 356 €, o nuosavas kapitalas — 57 155 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Teisinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Bipartus MB | Sakiškių k. | 96 596 | 13 734 | — |
| UAB "TECTUM GROUP" | Avižienių k. | 96 609 | 30 056 | 2 |
| UAB Benatov ip | Vilnius | 94 880 | 26 871 | 1 |
| UAB "Data ProLex" | Vilnius | 94 244 | 61 215 | 1 |
| "Teisės spektras", MB | Gindulių k. | 94 014 | 20 756 | — |
| UAB "Advona" | Vilnius | 99 810 | 8 944 | 3 |
| VšĮ "Vynuogių diena" | Vilnius | 99 932 | 0 | — |
| MB "Agnės paslaugos verslui" | Giraitės k. | 91 216 | 8 405 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2024 m.
- 9. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės teisinė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) 2023 m.
- 9. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Molėtų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 59. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Per formulam" apyvarta?
2025 m. MB "Per formulam" nurodė 43 691 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Per formulam" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 13 813 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Per formulam"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Teisinė veikla“ (EVRK 6910), įsikūrusi Raupiškio k., Molėtų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Per formulam"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą