MB "Penki ratai" — įmonės kodas 304427006
- Įmonės kodas
- 304427006
- PVN nr.
- 304427006
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Kaltanėnai
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Kaltanėnai, Nepirių g. 17, LT-18239, 18239 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7732 — Statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Nov 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | 1 263 | 810 | 1 423 | 2 052 | 3 222 | 3 250 |
| Visos pajamos | — | — | — | 1 263 | 810 | 1 423 | 2 052 | 3 222 | 3 250 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 1 038 | 0 | 668 | 1 396 | 2 722 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 743 | 0 | 0 | 0 | 4 087 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 986 | 0 | 635 | 1 326 | 2 586 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 743 | 0 | 0 | 0 | 4 087 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 753 | 6 646 | 4 953 | 3 259 | 3 065 | 556 | 506 | 456 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 14 947 | 15 015 | 15 280 | 14 261 | 13 377 | 16 388 | 19 085 | 15 196 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 1 710 | 989 | 19 | 0 | 40 | 128 | 276 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 15 700 | 15 700 | 16 686 | 14 943 | 15 578 | 16 904 | 19 463 | 15 376 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 321 NACE 7732 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Penki ratai" 2024 m. nurodė 3 250 € apyvartą, tai yra 0,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma“ veiklos srities įmonių Švenčionių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 4 087 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 276 €, o nuosavas kapitalas — 15 376 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Jarkus | Pabradė | 28 471 | −2 628 | 1 |
| MB "Manitoma" | Daukšių k. | 43 878 | −8 754 | — |
| MB "Žemrima" | Treigių k. | 3 300 | −2 563 | — |
| Mažoji bendrija "Kinijos uostas" | Vilnius | 3 168 | −6 961 | — |
| Lg group MB | Noreikiškių k. | 3 160 | 2 829 | — |
| UAB "Glasneta" | Kaunas | 3 024 | −42 091 | 1 |
| UAB "Kranai ir statyba LT" | Gineitiškių k. | 3 000 | −20 634 | 1 |
| UAB "EDDA Scaffolding" | Vilnius | 3 520 | −3 834 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — TOP 15 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 15 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Penki ratai" apyvarta?
2024 m. MB "Penki ratai" nurodė 3 250 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Penki ratai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 4 087 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Penki ratai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma“ (EVRK 7732), įsikūrusi Kaltanėnai, Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Penki ratai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą