MB "'Norversa" — įmonės kodas 305982808
- Įmonės kodas
- 305982808
- PVN nr.
- 305982808
- Regionas / savivaldybė
- Kelmės r. sav.
- Miestas
- Užventis
- Adresas
- Kelmės r. sav., Užventis, Ventos g. 26A, LT-86343, 86343 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8210 — Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jan 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 34 542 | 76 377 | 72 415 |
| Visos pajamos | 34 542 | 76 377 | 72 415 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 989 | 5 289 | 7 558 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 571 | 5 000 | 7 162 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 3 | 4 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 079 | 561 |
| Trumpalaikis turtas | 9 938 | 25 860 | 21 632 |
| Visi įsipareigojimai | 1 867 | 13 869 | 10 634 |
| Nuosavas kapitalas | 8 071 | 13 070 | 11 559 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 150 NACE 8210 įmonių (2024).
Trumpai
MB "'Norversa" 2024 m. nurodė 72 415 € apyvartą, tai yra 5,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ veiklos srities įmonių Kelmės r. sav.. Įmonė uždirbo 7 162 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 75,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 634 €, o nuosavas kapitalas — 11 559 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Mažoji bendrija Konsjeržas lt | Vilnius | 70 493 | 26 959 | — |
| UAB "Mora LT" | Vilnius | 75 056 | 17 251 | 1 |
| MB Ant kalnelio | Kandrėnėlių k. 8 | 69 753 | 23 971 | 3 |
| UAB "Aidmas" | Vilnius | 65 588 | 3 333 | 1 |
| Paragon Nordic UAB | Vilnius | 62 400 | −2 320 | 1 |
| UAB "Baltic Admin Group" | Kaunas | 83 761 | 24 663 | 6 |
| MB "Pergalsa" | Vilnius | 85 422 | 35 016 | — |
| MB Darbų saugos biuras | Šiauliai | 58 543 | 7 020 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 21 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) 2024 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — TOP 100 įmonių įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Pelningiausios įmonės įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) 2023 m.
- 6. vieta — TOP 17 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) 2023 m.
- 12. vieta — Naujos įmonės Kelmės r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 44. vieta — Didžiausi darbdaviai įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — TOP 100 įmonių įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausi darbdaviai įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla veiklos srityje 2022 m.
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla veiklos srityje 2022 m.
- 99. vieta — TOP 100 įmonių įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "'Norversa" apyvarta?
2024 m. MB "'Norversa" nurodė 72 415 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "'Norversa" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 7 162 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,9%.
Kiek darbuotojų turi MB "'Norversa"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "'Norversa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ (EVRK 8210), įsikūrusi Užventis, Kelmės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "'Norversa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą