MB Ant kalnelio — įmonės kodas 305570555

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
305570555
PVN nr.
LT100015536411
Regionas / savivaldybė
Kupiškio r. sav.
Miestas
Kandrėnėlių k. 8
Adresas
Kupiškio r. sav., Skapiškio sen., Kandrėnėlių k. 8, LT-40136, 40136 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8210 — Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Tue Jun 09
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
69,8 tūkst. € 153,1%
Grynasis pelnas (2024)
24,0 tūkst. € 583,7%
Grynojo pelno marža
34,4%
Darbuotojai
3 50,0%

Apyvartos raida

2020–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.20202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.25 tūkst.20202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.20202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

012320202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.20202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos3008 14020 65027 55969 753
Visos pajamos3008 14020 65027 55969 753
Pelnas prieš mokesčius04 35510 0073 69125 233
Nuostolis prieš mokesčius1960000
Grynasis pelnas04 1379 5063 50623 971
Grynasis nuostolis1960000
Vidutinis darbuotojų skaičius1123
Ilgalaikis turtas0033 68436 77031 224
Trumpalaikis turtas30 61834 93014 14623 58047 077
Visi įsipareigojimai5347094 09220 70220 924
Nuosavas kapitalas44 14113 65817 15442 668

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 150 NACE 8210 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
34,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
23,3 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
26,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
56,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB Ant kalnelio 2024 m. nurodė 69 753 € apyvartą, tai yra 153,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ veiklos srities įmonių Kupiškio r. sav.. Įmonė uždirbo 23 971 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 34,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 50,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 20 924 €, o nuosavas kapitalas — 42 668 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Mažoji bendrija Konsjeržas ltVilnius70 49326 959
MB "'Norversa"Užventis72 4157 1621
UAB "Aidmas"Vilnius65 5883 3331
UAB "Mora LT"Vilnius75 05617 2511
Paragon Nordic UABVilnius62 400−2 3201
MB Darbų saugos biurasŠiauliai58 5437 0201
MB "Marvelės parkas"Meiriškėlių k. 956 337237
UAB "Baltic Admin Group"Kaunas83 76124 6636

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB Ant kalnelio apyvarta?

2024 m. MB Ant kalnelio nurodė 69 753 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB Ant kalnelio dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 23 971 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 34,4%.

Kiek darbuotojų turi MB Ant kalnelio?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB Ant kalnelio?

Pagrindinė veiklos sritis – „Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ (EVRK 8210), įsikūrusi Kandrėnėlių k. 8, Kupiškio r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą