MB "Nauja troba" — įmonės kodas 304289676
- Įmonės kodas
- 304289676
- PVN nr.
- LT100010255018
- Regionas / savivaldybė
- Varėnos r. sav.
- Miestas
- Žiūrų k.
- Adresas
- Varėnos r. sav., Marcinkonių sen., Žiūrų k., Kalno g. 30, LT-65374, 65374 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jun 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−35,1 tūkst. €▼ 200,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 45 455 | 138 497 | 102 893 | 123 967 | 117 025 | 234 711 | 138 655 | — |
| Visos pajamos | — | 45 455 | 138 497 | 102 893 | 123 967 | 117 025 | 234 711 | 138 655 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 36 209 | 7 937 | 21 923 | 16 477 | 118 512 | 36 869 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 11 501 | 14 915 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 141 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 35 666 | 7 593 | 20 827 | 15 653 | 112 586 | 35 026 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 11 501 | 14 915 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 141 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 883 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 53 863 | 61 338 | 103 931 | 78 647 | 131 195 | 140 383 | 218 039 | 205 539 | 166 728 |
| Visi įsipareigojimai | 65 164 | 108 338 | 94 481 | 61 604 | 93 325 | 86 860 | 0 | 4 404 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −11 301 | −26 216 | 9 450 | 17 043 | 37 870 | 53 523 | 166 109 | 201 135 | 165 994 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 35 141 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 165 994 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Varėnos r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Varėnos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 14. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 8. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 42. vieta — Pelningiausios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 58. vieta — Didžiausios Varėnos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Varėnos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar MB "Nauja troba" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 35 141 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Nauja troba"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Žiūrų k., Varėnos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Nauja troba"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą