MB "Narvelas" — įmonės kodas 304875027
- Įmonės kodas
- 304875027
- PVN nr.
- LT100011859912
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Partizanų g. 61-806, LT-49282, 49282 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2553 — Metalų mechaninis apdirbimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Jul 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−50 €▲ 97,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 56 433 | 188 922 | 374 275 | 670 375 | 920 588 | 144 016 | — |
| Visos pajamos | 56 433 | 188 922 | 374 275 | 670 375 | 920 588 | 144 016 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 970 | 31 337 | 83 302 | 129 225 | 149 415 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 021 | 50 |
| Grynasis pelnas | 4 709 | 29 770 | 70 425 | 109 521 | 126 564 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 021 | 50 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 2 | 2 | 6 | 3 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 12 199 | 9 947 | 27 133 | 22 953 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 9 068 | 35 959 | 124 188 | 191 568 | 155 634 | 5 707 | 5 658 |
| Visi įsipareigojimai | 3 210 | 12 531 | 62 561 | 107 740 | 50 583 | 4 557 | 4 557 |
| Nuosavas kapitalas | 5 858 | 35 627 | 71 574 | 110 961 | 128 004 | 1 150 | 1 101 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 169 NACE 2553 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 50 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 557 €, o nuosavas kapitalas — 1 101 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 74. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2023 m.
- 84. vieta — TOP 100 įmonių metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 51 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2023 m.▼ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2022 m.
- 33. vieta — TOP 100 įmonių metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 64. vieta — Didžiausi darbdaviai metalų mechaninis apdirbimas veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar MB "Narvelas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 50 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Narvelas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalų mechaninis apdirbimas“ (EVRK 2553), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Narvelas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą