MB Mylima — įmonės kodas 306336110
- Įmonės kodas
- 306336110
- PVN nr.
- 306336110
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Imbrado k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Imbrado sen., Imbrado k., Avilio g. 14-6, LT-32281, 32281 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7111 — Architektūros veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jun 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 850 | 2 080 |
| Visos pajamos | 1 850 | 2 080 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 260 | 998 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 260 | 948 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 293 |
| Trumpalaikis turtas | 1 460 | 1 064 |
| Visi įsipareigojimai | 100 | 50 |
| Nuosavas kapitalas | 1 360 | 2 307 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).
Trumpai
MB Mylima 2024 m. nurodė 2 080 € apyvartą, tai yra 12,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Architektūros veikla“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė uždirbo 948 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 45,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 50 €, o nuosavas kapitalas — 2 307 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Architektūros veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Architekto A. Barzdos studija, UAB | Užtiltės k. | 31 650 | 2 525 | 1 |
| UAB "Plėtros garantas" | Dimitriškių k. | 108 145 | 211 | 2 |
| Bendra Lietuvos ir Rusijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "Vilobis" | Šlienavos k. | 2 070 | 332 | 2 |
| MB Andplan | Vilnius | 2 100 | 1 870 | 1 |
| MB "Anoniminiai architektai" | Kaunas | 2 110 | 10 | — |
| UAB "Du konstruktoriai" | Vilnius | 2 005 | −2 070 | 1 |
| MB "Tiesi kryptis" | Vilnius | 2 000 | −2 | — |
| UAB A&A Architects | Vilnius | 2 000 | −2 453 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 18. vieta — TOP 21 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 23. vieta — Naujos įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Mylima apyvarta?
2024 m. MB Mylima nurodė 2 080 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Mylima dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 948 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 45,6%.
Kokia veikla užsiima MB Mylima?
Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Imbrado k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Mylima?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą