MB "Muntulis" — įmonės kodas 305179396
- Įmonės kodas
- 305179396
- PVN nr.
- 305179396
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškis
- Miestas
- Kupiškis
- Adresas
- Kupiškis, Muziejaus g. 13-1, LT-40109, 40109 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jun 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 614 | 3 446 | 5 442 | 6 261 | 5 483 | 6 607 |
| Visos pajamos | 614 | 3 446 | 5 442 | 6 261 | 5 483 | 6 607 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 001 | 1 152 | 696 | 0 | 1 237 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 372 | 0 | 0 | 0 | 1 566 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 951 | 1 113 | 661 | 0 | 1 229 |
| Grynasis nuostolis | 1 372 | 0 | 0 | 0 | 1 566 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 13 750 | 10 000 | 6 251 | 6 666 | 3 187 | 2 206 |
| Trumpalaikis turtas | 891 | 588 | 3 258 | 1 066 | 866 | 1 881 |
| Visi įsipareigojimai | 2 563 | 1 311 | 2 818 | 4 130 | 4 118 | 2 915 |
| Nuosavas kapitalas | −1 272 | −323 | 840 | 1 501 | −65 | 1 172 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Muntulis" 2024 m. nurodė 6 607 € apyvartą, tai yra 20,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Kupiškis. Įmonė uždirbo 1 229 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 18,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 915 €, o nuosavas kapitalas — 1 172 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "IROLANAS" | Kupiškis | 7 719 | −8 650 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Ratversa" | Kupiškis | 86 920 | 601 195 | 2 |
| UAB "Revetrans" | Vilnius | 6 610 | 6 051 | 1 |
| MB "Vitle" | Panevėžys | 6 610 | 816 | — |
| UAB "Autoregata" | Vilnius | 6 580 | −2 586 | — |
| UAB "Eimipa" | Barzdai | 6 650 | −1 751 | 2 |
| UAB "Haigo" | Vilnius | 6 660 | 33 | 1 |
| MB "Zaiza" | Viskėnų k. | 6 513 | −3 478 | — |
Įtraukta į reitingus
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2024 m.
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Muntulis" apyvarta?
2024 m. MB "Muntulis" nurodė 6 607 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Muntulis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 229 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 18,6%.
Kokia veikla užsiima MB "Muntulis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Kupiškis.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Muntulis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą