Uždaroji akcinė bendrovė "Ratversa" — įmonės kodas 164775912
- Įmonės kodas
- 164775912
- PVN nr.
- LT647759113
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškis
- Miestas
- Kupiškis
- Adresas
- Kupiškis, Technikos g. 10, LT-40122, 40122 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu May 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 205 505 | 1 107 199 | 1 234 957 | 1 604 195 | 1 569 144 | 1 578 046 | 1 244 320 | 977 256 | 441 728 | 86 920 |
| Visos pajamos | 1 205 505 | 1 107 199 | 1 234 957 | 1 604 195 | 1 569 144 | 1 578 046 | 1 244 320 | 977 256 | 441 728 | 86 920 |
| Pelnas prieš mokesčius | 314 817 | 198 553 | 227 405 | 378 563 | 426 548 | 544 166 | 673 706 | 818 505 | 849 414 | 709 242 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 264 657 | 167 956 | 197 798 | 320 987 | 369 716 | 467 855 | 573 483 | 706 895 | 728 532 | 601 195 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 518 330 | 711 474 | 3 770 887 | 3 799 988 | 2 309 689 | 2 329 990 | 3 595 820 | 3 177 485 | 4 372 254 | 3 892 490 |
| Trumpalaikis turtas | 3 322 350 | 3 495 316 | 545 658 | 735 752 | 2 532 299 | 3 126 508 | 2 319 637 | 3 990 942 | 2 940 165 | 4 029 116 |
| Visi įsipareigojimai | 85 964 | 284 118 | 196 075 | 94 283 | 24 850 | 171 505 | 56 981 | 603 056 | 18 516 | 26 508 |
| Nuosavas kapitalas | 3 754 716 | 3 922 672 | 4 120 470 | 4 441 457 | 4 817 138 | 5 284 993 | 5 858 476 | 6 565 371 | 7 293 903 | 7 895 098 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 90 640 | 90 640 | 90 640 | 90 640 | 90 640 | 90 640 | 90 640 | 90 640 | 90 640 | 90 640 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Ratversa" 2024 m. nurodė 86 920 € apyvartą, tai yra 80,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Kupiškis. Įmonė uždirbo 601 195 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 691,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 26 508 €, o nuosavas kapitalas — 7 895 098 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Reditransa | Vievis | 86 924 | 6 827 | 1 |
| UAB "Nikalina" | Juodšilių k. | 86 841 | −12 713 | 3 |
| UAB "Giedvita" | Ramučių k. | 86 691 | 15 125 | 4 |
| UAB "Sigito transportas" | Rietavas | 86 671 | −14 750 | 2 |
| MB "Agvita" | Vilkagirio k. | 87 182 | −1 746 | 1 |
| MB "VairegaK" | Dotnuva | 87 205 | 781 | — |
| UAB "Everes Logistics" | Kaunas | 86 602 | −26 395 | 4 |
| MB "Ramata" | Narvydžių k. | 86 560 | 25 750 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2024 m.
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2024 m.
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Pelningiausios įmonės krovininis kelių transportas veiklos srityje 2024 m.
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2023 m.
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2023 m.
- 1. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2022 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2022 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2021 m.
- 2. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2021 m.
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2021 m.
- 17. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2021 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2021 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2020 m.
- 2. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2020 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 23. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2020 m.
- 31. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2020 m.
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2019 m.
- 2. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2019 m.
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Ratversa" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Ratversa" nurodė 86 920 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Ratversa" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 601 195 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 691,7%.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Ratversa"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Ratversa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Kupiškis.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Ratversa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą