MB Monad engineering — įmonės kodas 305726488
- Įmonės kodas
- 305726488
- PVN nr.
- LT100016528910
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainiai
- Miestas
- Kėdainiai
- Adresas
- Kėdainiai, A. Kanapinsko g. 4-35, LT-57437, 57437 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Mar 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 119 563 | 123 419 | 128 546 | 136 864 |
| Visos pajamos | 119 563 | 123 419 | 128 546 | 136 864 |
| Pelnas prieš mokesčius | 84 347 | 70 240 | 71 193 | 79 291 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 84 347 | 66 726 | 67 661 | 75 301 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 1 093 | 1 937 | 2 990 | 6 966 |
| Trumpalaikis turtas | 83 781 | 88 160 | 98 688 | 127 709 |
| Visi įsipareigojimai | 477 | 3 974 | 3 894 | 4 590 |
| Nuosavas kapitalas | 84 397 | 86 123 | 97 784 | 130 085 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2024).
Trumpai
MB Monad engineering 2024 m. nurodė 136 864 € apyvartą, tai yra 6,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainiai. Įmonė uždirbo 75 301 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 55,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 590 €, o nuosavas kapitalas — 130 085 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Pykodas" | Kėdainiai | 57 582 | 795 | — |
| Dar viena agentūra MB | Vilnius | 136 806 | 43 525 | — |
| MB Webitus | Kaunas | 136 651 | 18 507 | 1 |
| IDO SYSTEMS, UAB | Kairiai | 136 572 | 29 467 | 1 |
| SETACOM, UAB | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 137 247 | −5 753 | — |
| MB Asyncops | Kaunas | 136 362 | 27 859 | — |
| MB Defmain | Kaunas | 137 524 | 86 086 | — |
| UAB Axidian | Vilnius | 135 970 | −160 396 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai mieste 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai mieste 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2024 m.
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai mieste 2023 m.
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai mieste 2023 m.
- 94. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2023 m.
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2022 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Monad engineering apyvarta?
2024 m. MB Monad engineering nurodė 136 864 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Monad engineering dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 75 301 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 55,0%.
Kokia veikla užsiima MB Monad engineering?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Kėdainiai.
Norite išsamios įmonės analizės MB Monad engineering?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą