MB "Moldaila" — įmonės kodas 305738483
- Įmonės kodas
- 305738483
- PVN nr.
- LT100013982117
- Regionas / savivaldybė
- Molėtai
- Miestas
- Molėtai
- Adresas
- Molėtai, Inturkės g. 1-4, LT-33140, 33140 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Apr 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
——
Grynasis pelnas (2025)
−2 098 €▲ 15,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2021–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 500 | 28 907 | 61 299 | 1 050 | — |
| Visos pajamos | 6 500 | 28 907 | 61 299 | 1 050 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 12 109 | 36 311 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 204 | 0 | 0 | 2 478 | 2 098 |
| Grynasis pelnas | 0 | 11 664 | 34 490 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 3 204 | 0 | 0 | 2 478 | 2 098 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 5 197 | 5 137 | 2 877 | 1 181 |
| Trumpalaikis turtas | 2 092 | 18 882 | 19 959 | 17 895 | 17 492 |
| Visi įsipareigojimai | 4 296 | 14 619 | 1 846 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −2 204 | 9 460 | 23 250 | 20 772 | 18 673 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2025).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 2 098 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 18 673 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Tiksrama" | Molėtai | 6 636 | −7 104 | — |
| MB "Stelsta" | Molėtai | 12 215 | −1 615 | — |
| MB "Statybų aplinka" | Molėtai | 13 578 | −3 576 | 2 |
| UAB "Remontalis" | Molėtai | 13 596 | −1 366 | 2 |
| UAB "Albista" | Molėtai | 13 887 | 6 115 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Ateities statyba" | Molėtai | 39 722 | −7 646 | 3 |
| MB "Mano meistrai" | Molėtai | 43 080 | −1 801 | 2 |
| Bmbyggas MB | Molėtai | 51 458 | −10 590 | — |
Įtraukta į reitingus
- 93. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtai savivaldybėje 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Molėtai) 2023 m.
- 22. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Molėtai) pagal apyvartą 2023 m.
- 29. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtai savivaldybėje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtai savivaldybėje 2023 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Molėtai įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės Molėtai savivaldybėje 2022 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Molėtai savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar MB "Moldaila" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 2 098 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Moldaila"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Molėtai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Moldaila"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą