MB Mikma — įmonės kodas 305679572
- Įmonės kodas
- 305679572
- PVN nr.
- LT100014295210
- Regionas / savivaldybė
- Joniškis
- Miestas
- Joniškis
- Adresas
- Joniškis, Vilties g. 25A, LT-84104, 84104 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jan 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 98 890 | 154 036 | 41 927 | 5 037 |
| Visos pajamos | 98 890 | 154 036 | 41 927 | 5 037 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 100 | 14 676 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 6 397 | 1 999 |
| Grynasis pelnas | 4 845 | 13 942 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 6 397 | 1 999 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 14 571 | 42 406 | 34 153 | 31 059 |
| Visi įsipareigojimai | 9 626 | 29 469 | 32 612 | 31 568 |
| Nuosavas kapitalas | 4 945 | 12 937 | 1 541 | −509 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
MB Mikma 2024 m. nurodė 5 037 € apyvartą, tai yra 88,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Joniškis. Įmonė metus baigė patyrusi 1 999 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 31 568 €, o nuosavas kapitalas — −509 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Vildasta" | Telšiai | 5 040 | 4 871 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "OST - BAR" | Vilnius | 5 013 | −56 226 | 2 |
| UAB Statoma | Vovų k. 2 | 5 062 | −6 978 | — |
| UAB "Benota" | Kaunas | 5 000 | −58 439 | 2 |
| UAB "Renovacijų srautas" | Vilnius | 5 000 | −7 158 | 2 |
| UAB "STOCKHULTS" | Noreikiškių k. | 5 132 | −468 | 2 |
| MB "B&P Union" | Pasvalys | 5 163 | 2 530 | — |
| MB SK in-solution | Kaunas | 4 900 | −299 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — TOP 19 įmonių statyba veiklos srityje (Joniškis) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Joniškis savivaldybėje 2023 m.
- 13. vieta — TOP 18 įmonių statyba veiklos srityje (Joniškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2022 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškis savivaldybėje 2021 m.
- 64. vieta — Didžiausios Joniškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškis savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Mikma apyvarta?
2024 m. MB Mikma nurodė 5 037 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Mikma dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 999 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB Mikma?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Joniškis.
Norite išsamios įmonės analizės MB Mikma?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą